Wpis z mikrobloga

@ethc: Bo mamy na wykopie o jednego JP-debila mniej ¯\_(ツ)_/¯ To nie jest normalne, żeby 99% swojej aktywności na tym portalu kierować tylko i wyłącznie na #!$%@? na policję. Wielu różnych osób/środowisk na wykopie nie lubię, ale jednak nie ograniczam się tylko do jątrzenia tej nienawiści i chamstwa, w przeciwieństwie do omawianej dresiary.
@kompek: uzytkownik skutecznie wynajdywal bulwersujace wydarzenia dotyczace lajdactw w policji i je naglasnial, ty wolisz tego sprawy zamiatac pod dywan i tuszowac niczym to jest robione na komendach? glupis czy z policji?!
@ethc: Po pierwsze, obrażać to możesz swoją matkę, a nie mnie. Ja ciebie nie wyzywałem, więc ogarnij język.
Po drugie, przestań tworzyć jakieś chochoły, na podstawie których mnie obrażasz. To się nazywa błąd fałszywego założenia i w poważnych dyskusjach skreśla osobę, która opiera na tym swoją wypowiedź.
Po trzecie - jakie #!$%@? "skuteczne wynajdowanie bulwersujących wydarzeń" xDDDDDDDDDDDDDDDD
30% z tych 99% to #!$%@? w kółko o jednym patusie z bodajże Kutna
@kompek: nie obrazam cie.
spojrz na konto tego uzytkownika mial odznake z karabinem za dodanie przynajmniej 3 znalezisk, ktore trafily na glowna w ciagu jednego tygodnia, byly rozne i tak, dotyczyly policji i tego co sie tam dzieje. ludzie wykopywali bo sprawy bulwersujace i warto je bylo naglasniac, by pietnowac naduzycia w tej formacji. teraz, naglasnial te morderstwo z konina dokonane przez policjanta, za jakis czas znow mozna oczekiwac, ze jakis
nie obrazam cie.


@ethc: Nie #!$%@?, wcale. Masz schizofrenię czy Alzheimera? A co to miało być:

glupis czy z policji?!

mial odznake z karabinem


@ethc: I CO Z TEGO, wybicie się na fali głośnego zdarzenia to nie jest wielkie osiągnięcie - jak widać na omawianym przykładzie byle dresiarz może takie odznaczenie zdobyć.

a jakis czas znow mozna oczekiwac, ze jakis policjant cos wywinie


@ethc: No tak, jak nie
@kompek: to mialo byc pytanie. poza tym nawet gdybym cie niebezpodstawnie nazwal glupim to nie jest to obraza.

srogi z ciebie hipokryta proby obrazania, mnie czy gocha666, ktory nie moze sie nawet bronic, wytykanie mu bluzgow, samemu sadzac je co chwila... :D a z ta schizofrenia czy alzheimerem to ten chochol o ktorym cos mi pisales? :D

sek w tym, ze te zdarzenia nie byly glosne dzialy sie na prowincji, jakby
to mialo byc pytanie


@ethc: Ty próbujesz teraz robić debila ze mnie, czy z siebie? Przecież to jest zwykłe obrażanie. Idąc Twoją logiką, to pewnie nie obrazisz, jak zapytam czy Twoja matka to dziwka czy idiotka? W końcu "to jest tylko pytanie".

nawet gdybym cie niebezpodstawnie nazwal glupim to nie jest to obraza.


@ethc: Gratuluję, właśnie wygrałeś złoty medal na olimpiadzie lekkoatletycznej z dziedziny "fikołki logiczne". "W sumie to mogę
kompek - > to mialo byc pytanie

@ethc: Ty próbujesz teraz robić debila ze mnie, cz...

źródło: comment_1605896148CedUHf81JJNfJUfMEsskiV.jpg

Pobierz
@kompek:

Ty próbujesz teraz robić debila ze mnie


nie musze... :)

nie obrazilbym sie takim tekstem wychodzacym od jakiegos randoma z internetu, ktory mnie nie zna, zwlaszcza, ze takie osoby nie istnieja, chyba ze mowisz o kuzynkach, jesli bys wyprowadzil jakis wywod prowadzacy do tego czyli tego calego jak to nazywasz 'chochola' moze bym ci odpowiedzial, inaczej pewnie bym olal, albo skontrowal, ale obrazil sie? pffff co ja mam piec latek?