Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#teleelevidenie #iptv
Mircy mam taki problem, lista z teleevidiene perfect dziala na VLC, Kodi ale na Samsungu z Tizenem na siptv albo ssiptv już nie czy listę wgram manualnie czy prosto z linku wyświetla mi kanały ale jak próbuje włączyć kanał to się nie łączy, jakieś pomysły?
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sondokan: sprobowalem MPEG-TS i też nie trybi, już naprawdę mnie #!$%@? bierze, żeby na obydwu playerach nie działało, tę samą listę wrzucam na android boxa na firesticka i chodzi a na #!$%@? tizenie nie... nie rozumiem na maxa
Jeszcze sproboj najpierw wejsc na siptv.app/mylist wpisz seoj mac i kliknij delete playlist. Potem zaladuj i wyslij. W aplikacji na telewizorze wejdz w opcje i odswiez playliste i sproboj tak z mpeg ts i hls
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doodcinki: I jak, udało Ci się uruchomić listę od teleele na na Tizenie? Mi lista od niego działa na Kodi, działa też na androidzie w apce OTT Navigator ale z kolei na VLC, Perfect Player ani na SS Iptv na Tizenie żaden z podanych linków nie działa..
Mam też liste od Sharavoz i ona śmiga pięknie na każdym urządzeniu / programie..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tinkerman: Nie, wrzuciłem na firestick i tak jest mnie to nie boli ja się z tym kopał nie będę, w międzyczasie zrobilem sobie wszystko co potrzebowałem z dekoderem i używam tylko awaryjnie