Wpis z mikrobloga

Wytatuowane osoby mają kompleksy na swoim punkcie lub czegoś im w sobie brakuje - dlatego chcąc się wyróżnić zostają brudnopisami. Według badań, wydziarani zażywają więcej używek, są bardziej skłonni do podejmowania ryzyka oraz mają więcej partnerów seksualnych.

Radzę omijać wydziarane #p0lka.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill
kosmiczny_dzejson - Wytatuowane osoby mają kompleksy na swoim punkcie lub czegoś im w...

źródło: comment_1605685273vwD1TmrRRhn0aE9EKJ5BF4.jpg

Pobierz
  • 98
@Kozikiewicz: mam podobne doświadczenia. Prawie każde #!$%@? jakie znam ma tatuaż. Kiedyś #!$%@?ąłem taką wydziaraną z ciekawości, bo mieszkała za ścianą i pchała się na wałek, a ja nigdy nie wybrzydzałem żeby nie musieć spermić. Spodziewałem się fajerwerków, bo opowiadała jaka to nie jest sprośna, a okazało się że nawet loda nie umie robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to niejedna szara myszka potrafi zaskoczyć finezją i
@rainkiller: Wiele tatuaży = histrioniczka lub inna zje..ka = uciekaj jak najdalej. Dodatkowo informuje drapieżników i czadów "Jestem po..a tutaj do mnie". Tak i to jest naukowe a nie "wydaje mi się."
@Dziki_Nomad: wy z góry zakładacie, że każdy tu postuje, bo nie rucha... Po pierwsze natura jest tak skonstruowana, że nie każdy samiec może się rozmnożyć. Genów się nie wybiera. Więc takie podejście "HAHA INCELU ZAKOMPLEKSIONY" jest słabe. Dziary każdy decyduje sam czy sobie zrobi. A ja nienawidzę p0lka bo zostałem kiedyś skrzywdzony przez jedną, a genezą tego było wychowanie w blue pillu.