Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Witam oficjalnie społeczność #druk3d oraz #ender3 :)
W tym miejscu chciałbym na początku bardzo podziękować koledze @AliPaczka dzięki, któremu Ednder-3 V2 zakupiłem za 650zl(170$ przy kursie 3.82) na AliExpress z wysyłka z PL z okazji dnia singla.
Wczoraj z godzinę zeszło mi złożenie, a zabrałem się za to późno i stwierdziłem, że poziomowanie stołu i pierwsze uruchomienie nastąpi dopiero dzisiaj. Żona zamówiła mi filamenty i pewnie poczekam aż przyjdą z pierwszym wydrukiem bo nie wiem czy jest sens sobie zawracać głowie tym kawałkiem, który był w opakowaniu z drukarką.
W drodze jest jeszcze kamerka Xiaomi do monitoringu, którą finalnie zainstaluje na drukarce do podglądu co się dzieje :) kupiona też na AliExpress z Energy Labu za 0,01$ xd
desygnat - Witam oficjalnie społeczność #druk3d oraz #ender3 :) 
W tym miejscu chciał...

źródło: comment_1605598363BdFIiPgf4VfT7rKOnJEy82.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
W tym miejscu chciałbym na początku bardzo podziękować koledze @AliPaczka dzięki, któremu Ednder-3 V2 zakupiłem za 650zl

dzięki za wspólną zabawę z łapaniem okazji :)

pewnie poczekam aż przyjdą z pierwszym wydrukiem bo nie wiem czy jest sens sobie zawracać głowie tym kawałkiem, który był w opakowaniu z drukarką.


@desygnat: jest w sam raz do testów po poziomowaniu
  • Odpowiedz
@desygnat:
Winszuję! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zanim zaczniesz drukować zwróć uwagę, czy mimośrody od wózka osi X i stolika nie są skręcone za mocno. Ja dawno temu przy montażu dowaliłem za mocno i wyowalizowało mi minimalnie kółka od wózka w osi X co skutkowało ruchem góra-dół całej głowicy i problemami z pierwszą warstwą - nie powiem, z rok zajęło mi rozwiązywanie tego problemu przy pomocy czujników poziomowania
  • Odpowiedz
@desygnat:
Dokręć stopniowo do momentu kiedy stolik i głowica przestaną się chybotać jak popychasz jednym palcem - więcej sztywności tam nie trzeba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz