Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem montować wideo z pomiarów pola elektromagnetycznego w rejonie Tamki i Pawiej w gdańskiej dzielnicy Stogi. Kilka dni temu pojawił się tutaj link do analogicznego nagrania, gdzie autor wszczął alarm sugerując, że tamtejsze anteny stacji bazowych telefonii komórkowej powodują przekroczenie dopuszczalnych wartości, a wszędzie wokół roztacza się woń smażonej folii. ;)

No to powiedziałem: SPRAWDZAM! :)

#gdansk #foliarze
selenita66 - Właśnie skończyłem montować wideo z pomiarów pola elektromagnetycznego w...
  • 25
Bardzo dobrze wyjaśnione! Jestem za takim tłumaczeniem, ale nasze społeczeństwo i tak poleci na miernik z Ali i jak widzą odczyt poza skalą to wariują...


@Zietek1: Dzięki za miłe słowa! Ale akurat w tym przypadku autor pierwowzoru używał dość dobrego miernika, droższego od mojego sprzętu. Jest on szybszy, ale nie jest przeznaczony do badania tego, co chciał zmierzyć. Tam zakres kończy się na 20mW/m2, co zupełnie nie nadaje się do mierzenia
@selenita66 a wzorcowanie urządzenia jest?

Nie żebym się czepiał, ale takie poglądowe pomiary mozesz wykonać. W przypadku jakiejś skargi to musiałbyś mieć pomiary z akredytowanego laboratorium.