Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć Mirki!
Przenoszę właśnie dane ze starego (Xiaomi Redmi 3S, Android 6) do nowego (Realme 7 Pro, Android 10) telefonu. O ile ze zdjęciami, SMSami, aplikacjami nie mam problemu, to nie potrafię zaimportować całej historii połączeń. Ze starego telefonu odczytuję ponad 9000 połączeń, natomiast na nowym telefonie widzę tylko połączenia do 6 czerwca (to jest około 1000 połączeń).
Próbowałem importować-eksportować aplikacją OPPO Clone Phone i aplikacją Kopia zapasowa – Backup, efekt zawsze taki jak opisałem powyżej.
Orientujecie się, czy nowe Androidy mają jakąś ograniczoną ilość wpisów historii połączeń, czy jest może jakiś inny powód takiego stanu rzeczy?

#xiaomi #redmi3s #realme #realme7pro #android #telefony
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@freeq99: kwestia zmiany apki dialera i wiadomości. Przerabiałem to samo ostatnio przenosząc z note5 na poco x3. Apki miui na googlowe. Koniec końców za którymś razem dopiero poszło i robiłem osobno sms i osobno połączenia.
BTW, też miałem 3s, zmieniłem na note5 a teraz poco x3. Ale ty to poszalałeś, tyle czasu na 3s. Twardziel z ciebie. Ogarniasz taki duży telefon i ekran? xD