Wpis z mikrobloga

#gruparatowaniapoziomu #geopolityka #goodtimesbadtimes #karabach #armenia #rosja #turcja #azerbejdzan

Czołem Mirki, 5 dni temu podpisano zawieszenie broni w Górskim Karabachu. Jeśli ktoś jest zainteresowany analizą tego konfliktu zapraszam do obejrzenia najnowszego odcinka projektu Good Times Bad Times, gdzie akurat ten temat jest analizowany z szerszej perspektywy. I potencjalnie wsparcia wykopem :)

~~19min
Znalezisko: Wojna w Górskim Karabachu / Arcachu - analiza konfliktu
  • 9
@Papudrak: Szczerze mówiąc, to Sergiej (tak się nazywa twórca kanału) sam się do mnie odezwał z taką propozycją. Mamy jakiś tam deal, dzięki któremu dozwalam aby przekształcał niektóre moje filmy na język rosyjski. Z mojej perspektywy chodzi głównie o zasięgi (wiadomo 300k subów), ale co by nie mówić ma cojones żeby wrzucić film o konflikcie z Ukrainą, w momencie gdy nie jest on koniecznie prorosyjski ;) Oczywiście jest sporo głosów opozycyjnych,
@Good_Times_Bad_Times: Jeszcze nie widziałem Twojego żadnego filmu (jak rozumiem to Twój kanał yt, ale postaram się oglądnąć) tylko po przyznaniu sie do współpracy z Rosjanami już możesz być pewny wyzwisk od "ruskich agentów". ( ͡~ ͜ʖ ͡°)