Wpis z mikrobloga

  • 3
@Blinddy no właśnie o to chodzi, zarabiali miliony więc powinno mieć jakieś pieniądze żeby przetrwać teraz pandemię, ale dostały setki tysięcy złotych, podczas gdy firmy zatrudniające kilkanaście czy kilkadziesiąt osób po 5k
  • Odpowiedz
@sosnas Tak, to jest istota problemu, lub pracownicy służby zdrowia którzy się nie doczekają dodatku za walkę z Covidem. Chodziło mi tylko o ten ostatni akapit i trochę nagonkę obecną na celebrytów, zamiast kierować tą złość w #!$%@? Kaczyńskiego i jego śmieszny długopis
  • Odpowiedz
@sosnas gadasz glupoty. Przejrzałem masę lokalnych firm jest stronka rządowa gdzie możesz sprawdzić dotacje z okazji Covid. Nikt nie dostał mniej niż 50 tyś. A są tam instytucje jak apteki czy znajomy ci.ma firmę w której pracuje tylko on a biznes leci lepiej niż przed covid
  • Odpowiedz
@tolep: wydaje mi sie, ze te pieniadze zostaly rozdane grajkom, bo grajki maja poparcie wsrod ludzi z malych miast i wiosek. Dzieki tym pieniadzom takie bayer full bedzie namawiac ludzi do glosowania na pis.
  • Odpowiedz
@Harven: źle ci się wydaje. Hajs był rozdawany z automatu, każdemu kto spełnił jakieś warunki i dobrze wypełnił wniosek

jakiś weselny didżej dostał 400k, a i pani janda ze spalonego teatru dwie bańki...
  • Odpowiedz
nie, po prostu celebryci to śmiecie i zawsze cieszy jak sobie któryś ryj rozwala.


@StoSloty1488: Typowe p0lczki są typowe. Socjaluchy ruchają ich w dupę, a ci i tak będą żarli się między sobą.
  • Odpowiedz
@bigos555: jak ktoś zarabia dwie banie rocznie to albo musi mieć odłożony hajs, albo zainwestowany w jakieś rzeczy które można upłynnić albo niech się teraz #!$%@? i zdycha, a nie #!$%@? żyje za moje pieniądze z powodu katastrofy losowej
  • Odpowiedz
@Kotniepies: #!$%@?ć pielęgniarki.Mają pensje, nie grozi bezrobocie, mają wysokie dodatki za covid. Najlepsze by było nie wydawać wcale. A respiratorów nie potrzeba
  • Odpowiedz
@tolep: Ale to jest wina tego bandyckiego komuszego systemu a nie ich. Sam bym brał na ich miejscu. #!$%@? tego państwa to nie tylko przyjemność ale i obowiązek.
  • Odpowiedz
@tolep: domagacie sie nagle socjalizmu? To jest pewnie uzaleznione od tego co dana osoba daje dla budzetu. Taki artysta zarabia duzo wiecej pieniedzy i placi wiecej niż pielegniarki. Przerazajace? Tak. Ale prawdziwe. Sprawiedliwe? No to zalezy jak na to patrzec. Z punktu widzenia ludzkiego, swiat nigdy nie byl, nie jest i nie bedzie sprawiedliwy. Wtedy pielegniarki i lekarzem musieliby byc celebrytami i zarabiac miliony. A artysci nie. Ale tak nie jest.
  • Odpowiedz
@Tivarowski: głuchy jesteś czy slepy? od ponad pół roku dostają co chwile jaieś dodatki, że o nadgodzinach nie wspomnę. https://www.infodent24.pl/newsdentpost/specjalny-dodatek-do-pensji-dla-walczacych-z-covid-19,115431.html to pierwsze z brzegu z lipca.

A teraz (znaczy w tej chwili) oprócz tego pojawiła się ekstra specjalna ustawa która poszła aż tak daleko że rząd szykuje na szybko poprawkę bo przez pomyłkę sejm uchwalił hajs dla wszystkich a nie tylko covidowych. 100 procent podwyżki #!$%@?.
  • Odpowiedz