Wpis z mikrobloga

@pansa: ja tam pamiętam że akurat wyszczekania i krasomówstwa to mu NIGDY nie można było odmówić. coś źle pamiętasz.

powiem więcej - na słynnej debacie z 2007 tak "zaorał" (jak to mawia młodzież) swojego przeciwnika z PiS, że ten do dziś boi się występować w czymkolwiek na kształt debaty (tak samo jak jego protegowani zresztą).

@adagio28 - też mi się wydaje, że "języka w gębie" to jakoś mu nigdy nie brakowało.
@Trafas: no ja nie mogłem mieć 7 lat gdy rządziła PO, bo mieszkałem za granicą SAM :)

ale fakt jest taki, że jedyną przewiną PO tak naprawdę było to, że owoce wzrostu gospodarczego nie skapywały na sam dół.

reszta, czyli: podatek kościelny, usankcjonowanie stosunków państwo-kościół, prawa dla LGBT ot nie były tematy do ruszenia wtedy (PO była wtedy dużo bardziej prawicowa niż dziś).

ja Tuska gloryfikować nie muszę, doskonale pamiętam jego
@kogut_20:

co, już zapomniane platformie jak #!$%@? kraj i zrobili z nas debili na arenie międzynarodowej?


dajesz, przypomnija jak to "#!$%@? kraj" i jak to "zrobili z nas debili na arenie międzynarodowej". bo coś ściemniasz. pamiętam dobrze ich rządy. nie były doskonałe ale nie pamietam ani jednego ani drugiego.

masz okazję - wykaż się.

Nigdy nie wyjdziemy z tego popisu, jak tacy ludzie jak ty będą mieli prawo głosu.


pisanie głupot
@pansa: Już któryś raz to widzę, że pierwszy komentarz w politycznym wątku atakuje PO i jest napisany w stylu ruskich troli. Płaca im za przeglądanie nowych wpisów i wpisują od razu takie debilizmy w stylu „karasie jędzo gowno XD”. Teraz ciekawe kto za to płaci, może właśnie Putin, bo jest mu na rękę żeby w Polsce rządzili debile?