Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bigos555: Ty mistrzu ale problem jest taki ze właśnie słuchacze im odchodzą i jest coraz większe plaku plaku xD

Ja przede wszystkim słucham muzyki, a nie dennych prowadzących powtarzających marne imitacje żartów z internetu które były śmieszne i modne rok temu. Ja nie wiem, oni chyba serio nie czytają opinii w internecie albo maja tak #!$%@? ego, ze tak jak Ty myślą ze oni wiedza co robią. #!$%@? wiedza xD
im odchodzą i jest coraz większe plaku plaku


@Pulton: Takie czasy, ten format już trochę się skończył, ma dużą konkurencję.

Ja nie wiem, oni chyba serio nie czytają opinii w internecie albo maja tak #!$%@? ego, ze tak jak Ty myślą ze oni wiedza co robią. #!$%@? wiedza xD


Po prostu, ludzie będący na bieżąco z internetowym światem nie są ich głównym targetem, nie przyciągną ich tak czy inaczej. Oczywiście, że
@bobson92: Ogólnie RMFy odkąd zmieniły znacząco ramówki tak z 10 lat temu na jedną modłę, czyli gadająca głowa o niczym przeplatana reklamami, to się nie da tego słuchać. Kiedyś bardzo lubiłem MAXXXa. Poranne "jestem w szoku" z Sylwią i Jarkiem świetnie się słuchało. Popołudniami był "Lis Vegas" z akademią żartu. W niedziele przez jakieś dwa lata była jazda bez trzymanki w "słabym programie", gdzie zdarzały się nawet przekleństwa na fonii i