Wpis z mikrobloga

#szosa #rower #beto
Siema, ostatnio dokładnie 3.09.2020 kupiłem fajną zgrabną pompkę (pompuje w w obie strony) do zabrania w trasę BETO CAH033AG pompuje do 7bar.
kilka razy użyłem i byłem zadowolony, aż do dnia kiedy pompka rozpadła się podczas pompowania, a dystrybutor nie uznał gwarancji ponieważ stwierdził że :

Tego typu uszkodzenia, niestety, uznawane są za uszkodzenia mechaniczne, a zatem dystrybutor nie uzna tej pompki na reklamację.

podsumowując: NIE POLECAM
zdjęcia pod spodem
marausz - #szosa #rower #beto 
Siema, ostatnio dokładnie 3.09.2020 kupiłem fajną zgr...

źródło: comment_1605276637s49SEU4l3EjrEfMiPBHVqL.jpg

Pobierz
  • 19
@Norskee: Tak, na 1 i 3 zdjeciu te dwa bolce trzymają całą pompke
@kapuczina_corki_somsiada: czy nie wytrzymała cisnienia to nie wiem bo nawet do 7 nie pompowałem.
Bardziej mi sie wydaje ze podczas ciągnięcia w kierunku "do siebie" i sprężaniu powietrza sie rozleciało
@MiQ27:
Ja im odpisałem:

No to super, sprzęt rozpadł się podczas użytkowania go w taki sposób jaki przewidział producent, a dystrybutor traktuje to jako uszkodzenie mechaniczne...
@marausz: z takimi szajsami trzeba zawsze uwazac podczas ciagniecia. Jeden falszywy ruch i podczas szarpniecia sie rozpada

Taki to jest ten plastik caly

W pompce takiej stacjonarnej kuzyn mi scial srube ktora laczy tlok z raczka. Przy odciaganiu raczki tak szarpal ze metalowa rura raczki normalnie rozerwala srube na pol, fart taki ze wzialem pierwsza lepsza srube z garazu i wkrecilem na miejsce

Gdyby bylo z plastiku to po jednym razie
@marausz: wada fabryczna typowego gwna, rozmawiaj ze sklepem a nie dystrybutorem w ramach niezgodnosci z umowa
typowe gwno wyskalowane do 100 ktore nie potrafi wbic wiecej niz 40

kiedys takie w aldim kupilem, mialo taki smieszny wezyk z zaworem na oba rozmiary i przy prescie sie ten zawor wysuwal. oczywiscie to strzelilo pod cisnieniem bo nie bylo tam zadnego gwintu tylko c-clip w srodku. BANG i pompka do zwrotu XD