Wpis z mikrobloga

@Logan00 albo niech po prostu NFZ zapłac za pacjentów przyjętych w niemczechi, to się chyba tak standardowo odbywa jak Polak pojedzie gdzieś na wakacje i tam np ulegnie wypadkowi to potem przychodzi rachunek do nfzu do uregulowania za swojego ubezpieczonego
@Logan00 aż sprawdzałem czy to nie fake.. ona naprawdę to napisala. Mam znajomych nawiedzonych pisowcoow i naiwediznych peowcoe.... Coraz bardziej przekonuje się do tego że mamy to na co zasługujemy. Naród piękny...tak tak. Nie chodzi o samobiczowanie ale ten kraj toczy rak głupoty, zacietrzewienia. Wystarczy popatrzeć na wykop .. walki dzieciarni co się wyzywa pod sztandarami LGBT czy jedynych prawdziwych patriotów.
Nasza elita polityczna jest odzwierciedleniem społeczeństwa.. przykre to ale prawdziwe...
Jest
@Logan00: najbardziej przerażające jest to co niewidoczne czyli totalitarne myślenie. Dla niej normalne jest że państwo może nakazać wyslanie całej rzeszy ludzi na urlop jednym dekretem. Nieważne co myśli ich pracodawca, nieważne co chcą pracownicy. Nie przemknie jej nawet przez myśl że w państwie prawa to jest nielegalne i nie do pomyślenia. Że nawet gdyby próbować to wymagałoby to stanu wyjątkowego, ograniczenia praw człowieka, debaty w parlamencie, przegłosowania ustawy itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Logan00: i do tego płatne urlopy XDDDDdddd

Ten żenujący rząd nie stać nawet za zapłacenie lekarzom za ich pracę, gdy jest ona bezcenna.

A głupocie i hipokryzji Lichockiej to długo możnaby pisać, aż szkoda energii na takiego politycznego śmiecia. Mam nadzieję, że nigdy naród nie zapomni jak beznadziejni ludzie nami rządzili i hańby tej nigdy szuje nie zmyją