Wpis z mikrobloga

Standardowa przypominajka, że Elon Musk to zwykły matoł.

Do tego groźny człowiek, który dla swoich interesów jest zdolny do naruszania suwerenności innych krajów. Nie szanuje swoich pracowników, nie przestrzega ich praw oraz zmuszał do pracowania podczas krajowej kwarantanny. Miałki spekulant, który z atencji jest w stanie narażać zatrudnionych na stratę pracy bo naraża swoją aktywnością firmę na straty. Cała jego „wielkość” polega na dojeniu państwa i tworzeniu projektów z których świat ciśnie bekę - na przykład Hyperloop.

#bekazprawakow #neuropa #antykapitalizm
J.....D - Standardowa przypominajka, że Elon Musk to zwykły matoł. 

Do tego groźny c...

źródło: comment_1605271832rJBBltBjmjTxdWs7etb7IB.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: nie zgodzę się ze wszystkim, bo jednak Elon to człowiek który zrewolucjonizował branżę rakietową i samochodową. Ale to co on ostatnio #!$%@?, głównie w tematach medycznych, woła o pomstę do nieba.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: No i widzisz- nawet zwykły matol misje na Marsa wysyła, a taki piwniczak wykopowy, co najwyżej ma stany lekowe, bo musi rano włączyć kamerkę na lekcje z przyry xD
  • Odpowiedz
Przy nim to Rogan brzmiał na speca technicznego, bo pytał się o częstotliwości, sterowanie etc. a Musk na to ani be, ani me


@camelinthejungle: Nie chcę go bronić, ale chwalenie się opinii publicznej jak działa nowy produkt/wynalazek nie jest zbyt rozsądne. Jeżeli projekt jeszcze jest na wstępnych etapach, to każda informacja podana przez Muska może zostać mu wytknięta w kolejnych wywiadach.

Gość jest bardziej wizjonerem niż geniuszem jak go niektórzy widzą.
  • Odpowiedz
Standardowa przypominajka, że Elon Musk to zwykły matoł.


@JAI2L9LAD: ten post o człowieku który ma X firm i wysyła fajne fanty w kosmos napisał jakiś random z neta który dostaje wypłatę za pisanie postów na wajkop.ru xD
Ciekawe co ty geniuszu osiągnąłeś w życiu, że nazywasz Muska matołem xD
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Musk jest jednym z najlepszych światowych przedsiębiorców i to co go wyróżnia to odwaga w ładowaniu siana w nowe pomysły i projektu. Ale blagam skończcie robić z niego omnibusa, licencjat z fizyki nie robi z niego eksperta w każdej dziedzinie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gaku745: jaki ty jesteś upośledzony XD

@camelinthejungle: Ty myślałeś, że gość bierze czynny udział w badaniach nas samochodami, rakietami, bateriami, wierceniem tuneli i innymi rzeczami o których nie wiem a poza tym reprezentuje wszystkie te firmy? Widziałem wywiad jak oprowadzał kolesia po fabryce Tesli czy opowiadał szczegóły na temat rakiet i miał dużą wiedzę i z łatwością wyjaśnił tym osobom jak wygląda proces.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: xD przez chwilę myślałem, że to jakoś dzisiejszy tweet. Nie uważam Elona za jakiegoś szczególnego #!$%@?, ale wkurza mnie kult jakim jest otaczany. Bożek kapitalizmu. To prawie to samo co JP2 u niektórych ludzi.
  • Odpowiedz