Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki

Dawno nie było nic ode mnie, trochę zaniedbałem mój projekt jak i tag #borgonbox. Pisałem w poprzednim wpisie na tagu, że przez wakacje będę pisał tutaj więcej ale tak się złożyło, że wpadły projekty zawodowe i nie było czasu.

Sezon już raczej za nami, z moich 7 drzewek zostały na zimowanie 3:
2x Bhut Jolokia
1x Tabasco

Na przyszły sezon przymierzam się do uprawy odmiany o której już tutaj trochę było słychać, a mianowicie Sugar Rush Stripey której nasiona udało mi się nabyć z Fatalii z czego jestem naprawdę zadowolony. Postaram się trochę częściej relacjonować uprawy, szczególnie te z boxa ale nie mogę niestety niczego obiecać.

Natomiast dziś jako główne danie tego wpisu chce z wami podzielić się moimi ostatnimi działaniami hobbystycznymi. Jakoś żal było mi patrzeć na te badyle które stały w korytarzu i czekały do wiosny więc jeden z krzewów Jolokii został przeze mnie przerobiony na drzewko Bonsai, a właściwie Bonchi (bonsai-chili). Część z was mogła widzieć efekt mojej pracy na facebookowych grupkach ale pomyślałem, że podzielę się tym również tutaj efekt zostawiam wam do oceny. Miłego dnia!

#papryczki #chili #chilihead #uprawapapryczek #rosliny #hobby #ogrodnictwo #bonsai #bonchi
Borgon - Czołem Mirki i Mirabelki 

Dawno nie było nic ode mnie, trochę zaniedbałe...

źródło: comment_1605264803u9tZqABecJ6EQorTvtwB1Z.jpg

Pobierz
  • 8