Wpis z mikrobloga

@niemily: najlepiej zadzwoń i się zapytaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja byłem od piątku do poniedziałku w bieszczadach i dopiero wchodziły obostrzenia, ale właścicielka domku mówiła że #!$%@? i już nie będzie wynajmować, pewnie znajdą się tacy którzy mają w dupie prawo i chcą zarobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Winkey: chcę wyjechać jutro z rańca a o tej porze ani wcześnie rano nie będę kogoś męczył. Na booking ogłoszenia normalnie wiszą i nie wiem co myśleć.
@niemily: Solina i okolice to geograficznie Góry Sanocko-Turczańskie, Bieszczadami się to nazywa tylko ze względów turystyczno-marketingowych, podobnie jak np. Arłamów. Oczywiście ja to mówię pół żartem pół serio, ale moda na Bieszczady jest taka, że za chwilę będą się zaczynać zaraz na południe od Rzeszowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do szlaków, to weź pod uwagę, że w Bieszczadach właściwych park narodowy właśnie zamknął te najpopularniejsze
@niemily:

Ty gdzie bywałeś? Polecasz jakieś szlaki?


Ja zwiedziłem większość szlaków w Bieszczadach, w sumie teraz możesz iść gdzie chcesz(no oprócz zamkniętych szlaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)) bo i tak mało ludzi. Połonina Caryńska, Wetlińska, Smerek - tam są fajne widoki, osobiście polecam szczyty na granicy ze Słowacją: Mała Rawka, Wielka Rawka, Krzemieniec, Rabia Skała, Okrąglik, Jasło.