Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@insystem: #!$%@?łeś trochę, było brać 1,3. Ten silnik jest jednak za słaby. Kupuj od razu pomarańczowego koguta, wjedziesz wszędzie, nikt nie zwróci uwagi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kashankovsky: serio, masz zerowa wiedzę o nowych autach. O wyborach ludzi przy zakupie. I ... O skodzie też masz nieaktualne dane. Skody już dawno nie są gownowozami
  • Odpowiedz
@insystem Osobiście to trochę przeraża mnie ten silnik choć nie jestem na bieżąca w temacie- może jest spoko.
Ja mam 1.6 b+g z 2017 zakupiony w salonie i jestem zadowolony wiec myśle ze i Twoja Cię nie zawiedzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Kashankovsky: w skodzie dopłata do białego to minimum 1600zl - na równi z czerwonym.
Darmowy jest niebieski.

Ps. skody to już dawno nie są auta dla plebsu. Podejdź sobie kiedyś do salonów. Zdziwisz się jak poszli do przodu. Nowa octavia nie odstaje w żaden sposób od marek premium. (No, może poza ceną - chociaż i ona poszła moooocno w górę)
  • Odpowiedz
  • 25
@insystem ze tez nikt jeszcze nie napisal. Za tyle to mialbys kałdi premium no i trzeba bylo dolozyc z 300 tysiemcy pieniazkow i mialbys fajne autko chrum
  • Odpowiedz