Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, zdjęcie jest śmieszkowe, ale sytuacja poważna. Zostałem zwolniony z pracy, branża #marketing miasto #warszawa i mam kłopot o tyle, że do 10 grudnia muszę zarobić hajs na czynsz za pokój w Warszawie. Ogłoszeń o pracę mało a też do końca nie wiem czy dalej chciałbym to robić, no ale załóżmy że chciałbym. Macie jakiś pomysł gdzie SZYBKO dostanę pracę, tak żeby zarobić chociaż 1500zl do początku grudnia? (zakładając że to wypłata za listopad). Gdzie i czego szukać?
Jakieś rady?
#praca #bezrobocie #pracbaza #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #zalesie #przegryw #smutnazaba
depcioo - Mirki i Mirabelki, zdjęcie jest śmieszkowe, ale sytuacja poważna. Zostałem ...

źródło: comment_1605188126FH3EaIketGuXrdPWOxarcU.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@depcioo: przed covidem powiedzial bym ze agentury reklamowe, duze sieciowki albo domy mediowe. Podobno w ksiegowosci tez stosunkowo latwo o robote, nie pytaja o doswiadczenie, ale to informacja z drugiej reki..
Tyle ze jak szybko, no to panie... pewnie januszexy jakies, moze uber? 1500 mysle na spokojnie do zrobienia chyba..
A na przyszlosc odkladaj hajs, zeby taka sytuacja nie wywrocila z rowerka przynajmniej przez miesiac, dwa.. w zaleznosci od branzy.
  • Odpowiedz
Może jako dostawca w pyszne.pl, Glovo itp? Albo jakieś wykładanie towaru czy inwentaryzacja. Chociaż do momentu znalezienia bardziej satysfakcjonującej i lepiej płatnej pracy. :)
  • Odpowiedz