Wpis z mikrobloga

Nieważne jak brzydka, jest kobieta.

W erze mediów społecznościowych i aplikacji randkowych, KAŻDA dostaje atencję, nie musząc robić aktywnie NIC, żeby mieć seks, czy związek. Nawet podludzka kobieta 4/10 może założyć #tinder i zostać zasypana komplementami jaka jest "ładna". Kiedy ostatnio Ty dostałeś jakikolwiek komplement od kobiety nie z rodziny?
Jak się czujecie z tym, że nie będąc chadem musicie tryhardować i zabiegać o uwagę, żeby łaskawie podstarzała kobieta z nadwagą dała Wam szansę?
Rozumiecie to? Dała szansę Wam! Nie Ty jej. Ona Tobie! Sam fakt, że musiałbym się starać napawa mnie odrazą i zniechęca do robienia czegokolwiek w celu poznania kobiety.
Według mnie to powinno po prostu wyjść samo z siebie. 2 osoby się sobie podobają i razem o siebie dbają i starają. A kobiety mogą się starać o faceta. Jeśli stanowisz odpowiednio wysoką wartość (jesteś chadem) to same Cię podrywają. Wielokrotnie widziałem na własne oczy przebywając w towarzystwie chadów. Ale PUA-si będą Ci wmawiać, że to Ty musisz zagadywać i prosić o szansę. Jeżeli kobieta nie stara się o Ciebie to znaczy, że jesteś nieatrakcyjny i najwyżej zostaniuesz kukiem beciakiem.
#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #incel ##!$%@? #rozowepaski #p0lka #hipergamia
B.....W - Nieważne jak brzydka, jest kobieta. 

W erze mediów społecznościowych i a...

źródło: comment_16051777613c0qfRyjKQFln4zyjOSMYB.jpg

Pobierz
  • 203
ale co jest w tym złego? Może ten biedny chłopiec naprawdę się zakochał, to dziewczyny oczywiście bezceremonialnie go oleją i pójdą do chadow/oskarkow/bogatych


@Rumix24:Biedny? Zakochał sie po tym jak ktoś okazał sie miły? No to musi popracować nad sobą, takie cos nie jest zdrowe. Krytykujecie tutaj facetów jawnie pokazujących zainteresowanie i nazywacie ich simpami i kukoldami, ale jednocześnie usprawiedliwiacie zachowania, które sa jeszcze gorsze od tego. Poza tym spójrz głębiej, gdybys
@TestoDepot: Sam dziś dostałem od divy komplement że jestem młody i wysoki i powinien mieć dziewczynę, ale jak ją dopytałem to poza divowaniem nie ma chłopa i nie randkuje, więc nie ma pojęcia o poziomie hipergamii.
@aulus: ile ja się tego typu komplementów nasłuchałem przez cztery, a w sumie zaraz 5 lat divingu XD.
Wiadomo że to marketing bo jak dobra atmosfera to większa szansa, że klient wróci, ale z drugiej strony było dobrych kilka takich akcji, że to mogło jednak trochę wykraczać poza marketing XD.

nie ma pojęcia o poziomie hipergamii.


@aulus: na pewno ma ale może sobie sprawy nie zdaje do końca. Mi się
@TestoDepot: No właśnie zdaje sobie z tego sprawę, przeczytaj wszystkie moje komentarze. To, że ktoś udaje miłego na żywo, a na wykopie, gdzie czuję się anonimowy, wychodzi z niego cham i prostak nie znaczy, że naprawdę jest miły, tylko że jest przebierańcem, który chce coś ugrać na udawaniu miłego faceta.
To jest przebieraniec, klaun, a nie prawdziwie miły facet. Znałam dużo takich. Frustracja i prawdziwa twarz tych miłych chlopcow wychodzi, gdy
@Blackpill_RAW:

Rozumiecie to? Dała szansę Wam! Nie Ty jej. Ona Tobie! Sam fakt, że musiałbym się starać napawa mnie odrazą i zniechęca do robienia czegokolwiek w celu poznania kobiety.

Według mnie to powinno po prostu wyjść samo z siebie. 2 osoby się sobie podobają i razem o siebie dbają i starają.

i świete słowa, panie BlackpillRAW. Więcej takich tekstow, a nie past o oskarkach które bardziej szkodzą wizerunkowi przegrywa niż pomagają
Kiedy ostatnio Ty dostałeś jakikolwiek komplement od kobiety nie z rodziny?


@Blackpill_RAW: W sumie to całkiem często dostaje, ale nie zwracam na to uwagi xD
Poza tym komplementy =/= podryw, ja też czasem powiem koleżance, że pasuje jej nowa fryzura, nie jest to żaden big deal ¯\_(ツ)_/¯
@Oknonapodworze: No właśnie o tym mówię. Wielu facetów sobie wyobraża, że nagrodą za udawanie bycie miłym powinno być danie dupy xD albo to ciągle myślenie w kategoriach swoich interesów, i kalkulowanie, że "straciło się" na randce 5zl na herbatę i 1godzine na rozmowę, a j**** księżniczka nie raczyła dać dupy takiemu miłemu chłopcu, buu...
I to właśnie pokazuje, jakimi niemiłymi, interesownymi bucami są te osoby. One nie chcą się spotkać z