Wpis z mikrobloga

Miałem ostatecznie się wstrzymać i poczekać na rozwój sytuacji z ps5, ale konsola leży na półkach wystarczy tylko podjechać do sklepu... Chyba zaraz pęknę...
#xbox
  • 10
@Usunelem_Konto: Gdyby tylko nie ten Demon Soul's, to xsx byłby pewniakiem... Jestem mega fanem soulsów, wszystko od From Software ograne i do remaster'a demona bardzo chciałbym wrócić.. Ekh, dlaczego ()
Demon Soul's


@adrneu: Myśle, że jest to tylko czasowy ex dla sony i to raczej na pewno ;) z Tomb Raider dla MS było tak samo niby ex dla xboxa a później okazało się, że wyjdzie tez na psa. Ludzie by powiesli za jaja Sony jak i FromSoftware. Też czekam na Demon Souls i jestem pewny w 100% ze wyjdzie i na xboxa :)
@MENT4L: Przecież oni jawnie nie chcą powiedzieć czy to czasowy ex czy ex na stałe (oszukują) pierwszy trailer mowil nawet o PC i PS5 xD, bo myślą ze wcisną ludziom tego swojego złoma, z dyskiem SSD XD niestety wiele osób sie na to nabierze ogólnie cała ta premiera ps5 to kpina z ludzi niestety(produkcja konsoli ruszyła niedawno to jest dramat ). PS5 jest pod wzgledem xboxa X strasznie słabe. X
@adrneu: Byłem w takiej samej sytuacji jak ty, też uwielbiam gry od from software i skończyłem wszystkie co najmniej po 2 razy. Czekałem na PS5 zwłaszcza ze względu na Demon Soulsy i majaczące gdzieś w oddali Bloodborne 2. Jednak wczoraj kupiłem nowego Xboxa, głównie ze względu na gamepassa, można będzie zagrać w masę gier za nieduże pieniądze, co przy cenach gier w obecnej generacji robi różnicę. Do kwestii kupna ps5 oczywiście