Wpis z mikrobloga

Dzis 10.11.2020, wyplata juz na koncie. Wlasnie razem ze swoja kobieta wsiadamy do naszego nowego BMW i jedziemy na spotkanie z naszymi kolegami i kolezankami z korporacji. W koncu dzis w podwarszawskim pałacyku mamy "pizzowy wtorek". Z tej okazji bedziemy sie bawic i jesc dużo pizzy, oczywicie wszystko na koszt korporacji. Firma dobrze prosperuje pomimo ciezkiej sytuacji na rynku i duża jest w tym moja zasługa. Z tej okazji dyrektor obiecal mi awans na kierownika dzialu HR. Po drodze do pałacyku wstapie moze do sklepu z zegarkami i kupie sobie jakiegos nowego Rolexa, ludziom na moim poziomie nie przystaje nosic zbyt długo ten sam model, to szkodzi mojemu wizerunkowi. A wy jak tam sie trzymacie? Jakby ktos nie mial pracy, to mamy wolne etaty w dziale IT, dla programistów. Na poczatek nie ma kokosow, bo marne 6-7k netto, ale z czasem mozna wyciagnac więcej. Jedno wam powiem... warto bylo studiowac socjologie z elementami zarzadzania zasobami ludzkimi. Dzieki temu osiągnąłem sukces w zyciu.

#chwalesie #bmw #korposwiat #pracbaza #watchboners #ladnapani
Ptrrk - Dzis 10.11.2020, wyplata juz na koncie. Wlasnie razem ze swoja kobieta wsiada...

źródło: comment_1605019043v5oFQp33gvw16jIngm9F0Y.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
naszego nowego BMW


@Ptrrk: O właśnie, zawsze chciałem o to zapytać.
Czy w pakiecie do samochodu jest dołączony obligatoryjny zabieg lobotomii? Czy może dotyczy to tylko kupujących samochody tej marki z drugiej ręki?
  • Odpowiedz
@Ptrrk: Garniak maturalny? Zegarek DW, stare auto, okolica jakiejś budowy, no i słuchawki na kablu w schowku? Na AirPodsy cie nie stać biedaku? czy to stare zdjecie ze studniówki?
P.S. Pani ma łądne nogi, ale ma odcisk którym powinna sie zająć. Może to przez te tanie buty na plastikowych flekach? Świeżo kupione? Bo naklejka jeszcze pod podeszwą jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz