Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, ma ktoś z was klawiaturę x-kom Aluminium Wireless Keyboard i może podzielić się opinią? Szukam cichej klawiatury wyspowej, najlepiej bezprzewodowej (chociaż nie jest to dla mnie kluczowe) z przyciskami funkcyjnymi i natrafiłem na ten model. Warto?

#klawiatura #xkom
  • 8
@liskurnikowy: Jestem w posiadaniu tego modelu co prawda odkupiłem używkę za 120 zł, ale mam :) Klawiatura cicha, przyjemny skok klawiszy, współpracuje łącznie z 3 urządzeniami po bt oraz po przez nadajnik. Działa zarówno z mac, iPhone jak i zwykłym PC. Ogólnie jestem zadowolony gdyby nie jedna rzecz brak możliwości wyłączenia klawiatury przyciskiem fizycznym -trzeba wyciągnąć baterie co jest upierdliwe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aspk: Dzięki za reckę! Właśnie odpakowałem swój egzemplarz. Wiesz może, jak zmienić ustawienia klawiszy funkcyjnych, żeby działały tylko po naciśnięciu Fn? Teraz, żeby nacisnąć F5 muszę przytrzymać klawisz Fn, a wolałbym odwrotnie.
@kukisp: tak wciąż używam i sobie chwale. Jedyne czego mi brakuje to wyłącznika takiego fizycznego bowiem nie można wyłączyć klasy tylko ona sama się dezaktywuje. Pisze mi się wygodnie ogólnie za ta cenę za jaka kupiłem warto :)