Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 502
@hamborgir: on ma 97 lat. Postępowanie trwałoby zapewne pare lat i nawet gdyby jakimś cudem dożył wydania wyroku to i tak nie posiedziałby za długo w więzieniu.
Z resztą, o czym ja w ogóle mówię? W tym kraju żaden ksiądz nigdy nie odpowie za cokolwiek, bo ten naród jest tak zaczadzony, że będą bronić świętego kościółka, choćby ich własne dziecko było gwałcone przez zwyrola w sutannie
@Soojin21

W tym kraju żaden ksiądz nigdy nie odpowie za cokolwiek, bo ten naród jest tak zaczadzony, że będą bronić świętego kościółka


Co za brednie. Jeżeli już sprawa trafia do sądu to nie ma problemu ze sprawiedliwym wyrokiem. I oczywiście, że księża byli już skazywani. Nie wiem, czy sobie zdajesz sprawę, ale w tym momencie nie obrażasz kościoła, czy katoli tylko sędziów twierdząc, że lud ma na nich jakiś wpływ.
Weź się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@shoananas:

Jeżeli już sprawa trafia do sądu


No problem w tym, że zazwyczaj jednak nie trafia. Prokuratura Ziobry wręcz pomaga pedofilom

Weź się czasami dwa razy zastanów co piszesz, bo w innych tematach potrafisz pisać normalnie, ale temat kleru po pierwsze rozrywa ci dupę, a po drugie wyłącza szare komórki


Dobrze, postaram się pisać milej o rozpasanym klerze, który zachowuje się w moim kraju jak pieprzony okupant oraz bezkarnie rozrywa dupy
@Soojin21

No problem w tym, że zazwyczaj jednak nie trafia.


Po pierwsze napisałem, że kiedy już trafia. Po drugie tobie się wydaje, że ZAZWYCZAJ nie trafia. Dałaś jakiś art z wyborczej, który może mówi prawdę, może nie, ale nie pisz, że zazwyczaj nie trafia, bo nie masz takiej wiedzy (nie, nie ma takiego stwierdzenia w linku). Także ponownie: mniej emocji, więcej racjonalności

Dobrze, postaram się pisać milej o rozpasanym klerze, który zachowuje