Wpis z mikrobloga

Odpalił mi się na yt sam film chłopaki nie płaczą i pozwoliłem mu lecieć na początku. Pamiętacie jak Kuba skrzypek śpi i jego laska myśli że jest na egzaminie i dzwoni z budki telefonicznej powiedzieć że poznała kogoś - Jara - archetypa Chada. Mówi że taka już jest zwariowana, ekscentryczna, nieprzewidywalna a Jarek ma wrażenie że jest jej druga połówka. W życiu musisz być rekinem jeśli nie chcesz by dopadły cię inne rekiny, Jarek jest rekinem i obrotny też jest. Nie będziesz dzwoniła z mojej komory do byłych fagasow bejbe. Mówi co chce typowy chad, pogłowek a jednak wybrała jara. Kiedyś się z tego śmialiśmy dziś to codzienność. #tinder #zwiazki #p0lki #przegryw
  • 8
@Sonia_Zwierzynska: Jarek był typowym cwaniaczkiem, pozował na chada i kozaczył tylko jak wiedział, że ma przewagę (do kelnera czy fryzjera), a jak trafił na prawdziwych kozaków to się posypał jak domino. Kuba był typowym normikiem, average miłym guyem, a Oskarek (( ͡° ͜ʖ ͡°)) raczej w kierunku #przegryw, ale uderzył pięścią w argentyński kaktus i potem zalał Annę Muchę.