Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem tydzień temu w NEONET Xiaomi Earbuds Basic S (AirDots S),

Czy w waszych słuchawkach też występują szumy? Słychać je głównie przy niskim poziomie glośności ok. 0-30%

Szczególnie zauważyć je można, gdy zapauzujecie film na YT, slychac wtedy jeszcze taki szum przez okolo 5 sekund.. Slychać go także podczas odtwarzania muzyki, filmów, tylko przy wyższej głośności muzyka je "zagłusza" ( ok >30%). Tak samo w grach, albo jak przyjdzie powiadomienie na messengerze, to przez 5 sekund ciągle słycjhać ten irytujący szum.To norma w tych słuchawkach BT? czy dawać na gwarancję

#xiaomi #airdots #earbuds #sluchawki #bluetooth
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vinderlan: mam inną wersję tych słuchawek,i to samo. Na pocieszenie powiem Ci, że dużo droższe też szumią. Np. jabra 65t za ponad 300 zł. Ale np.qcy1 już zero szumów.
@vinderlan: wczoraj kupiłem air dots 2 i też szumią - dla mnie jest to nieakceptowalne i będą zwracane. Szumu nie słyszę dopiero w górnych granicach głośności co jest mega irytujące, a szkoda, bo sam dźwięk nie jest tragiczny i byłby akceptowalny w takiej cenie i biorąc po uwagę bezprzewodowość. Już byłbym skłonny mieć gorszą jakość dźwięku ale bez szumów.

Aha i opóźnienia też były całkiem spore - z youtube się rozjeżdżały,