Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze miałem kompleks że wszystkie laski, które pukałem to były takie typowe, zwyczajne laski jakich pełno na ulicy, ani brzydkie ani bardzo ładne, takie przeciętne 6/10. Ostatnio wyrwałem na tinderze laskę najłądniejszą z jaką do tej pory się spotkałem, wysoka, szczupła blondynka o niebieskich oczach. No mocne 7.5/10, może nawet 8/10 w porywach i powiem wam szczerze, że seks z taką jest taki sam jak seks z tą przeciętną. Do jej urody szybko się przyzwyczajasz i za tak naprawdę to za dużo to nie zmienia. Jak ktoś lubi, to fajnie z taką wyjść na miasto, bo można trochę poszpanować i typy się patrzą z zazdrością, ale ogólnie to od teraz już nie mam ciśnienia, że laska musi być super piękna.

#seks #zwiazki #podrywajzwykopem #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa8578521b3d6000aa89bd7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: No właśnie, każdy przechodzi przez tę fazę. Dlatego nie dziwcie się młodym laskom, które lecą wyłącznie na najprzystojniejszych gości. To normalne, każdy myśli, że jak się prześpi z supermodelem(-ką), to jego życie się odmieni o 180%, będzie lepszą osobą i w ogóle najszczęśliwszą na świecie, a potem się okazuje, że jednak nie.

Najgorzej jak ktoś nie ma szczęścia albo zawsze dostaje kosza od bardzo atrakcyjnych osób i przez pół życia