Wpis z mikrobloga

Słucham tak czasem tych różnych opowieści o podrywaniu nastek w wieku 15-18 lat i nie mam pojęcia jak niektórzy to robią kiedy mają ponad 20 lat a takie historie tu bywały..

Mając 23 lata mocno zauroczyłem się 15 letnią córką znajomej mojej rodziny, która przychodziła w 2018 roku co miesiąc spisywać liczniki wody.8 lat różnicy więc trochę dużo. Rodzice coś mówili kilka razy, że dziewczynie wpadłem w oko a jej matka o mnie wypytywała ale zawsze bałem się zagadać i zwiewałem. Pamiętam, że raz się na mnie mocno gapiła.. Generalnie jej matka była dziwnie bardzo miła do mnie, tak jakby chciała żebym do jej córki zagadał, ale też myślała ze jestem młodszy ( że mam jakieś 19-20 lat, to dlatego że wyglądam na chłopaka a nie mężczyznę). Jak się dowiedziała, że 23 to już aż tak miła nie była.

Dziwna sprawa ogólnie. Raz znalazłem jej profil na facebooku i napisałem do niej ''czy ty jesteś tą dziewczyną ,która spisuje liczniki wody'' ? j. Niestety ,zero odzewu. Nie mam tam zdjęć, nie wiem czy się zorientowała. 2 tygodnie później zadzwoniły do domu znów spisać licznik. Otworzyłem a dziewczyna się na mnie spojrzała i od razu pięknie uśmiechnęła. Popatrzyłem na jej matkę i wydawało mi się ,że na zachwyconą nie wyglądała ( powiedziała ''czy spiszę Pan licznik wody ? '' Potem spytała moją babcie ''czy wnuczek jest dalej na studiach ? '' . Po prostu zwiałem .Potem jeszcze dałem jej matce kartkę ze spisanym licznikiem wodnym (jej matka powiedziała '' o ,jak ładnie napisane) a jai odszedłem. Dziewczyna dziwnie na mnie popatrzyła.

Później po około roku próbowałem do niej zagadywać na instagrama , Miała niepubliczny profil, w sensie ,że tylko znajomi mogli przeglądać jej profil. Tym razem przedstawiłem się kim jestem. Zero odzewu. I tak jakoś co jakiś czas próbowałem pisać i wysyłać prośby o przyjęcie mnie do obserwujących.. Teraz ma 17 lat.Ja 25. Niesamowicie mi się podoba,jeszcze bardziej niż wtedy ale co z tego. 2 miesiące temu odblokowała swój profil na publiczny i można przeglądać jej zdjęcia. Napisałem do niej ''że ma fajne zdjęcia z gór'' Głupi tekst bo przecież nigdy nie odpowiedziała mi. Zablokowała mnie Wcześniej swojej koleżance od której dostałem jej instagrama zabroniła się chyba do mnie odzywać..

Tak czy siak te podrywanie nastek to jakaś lipa szczerze mówiąc. Widziałem jej zdjęcia z wakacji z jakąś koleżanką w towarzystwie 19/20 letnich gruzinów jak miały po 16 lat. Więc wydaje mi się, że to działa jak się jest starszym o max 3-4 lata od nich.
#prokuratorboners
  • 17
@valarr: co miesiąć przychodzą i spisują liczniki wystawiając potem rachunek za nie. Ja wtedy im otwierałem drzwi i szedłem do pownicy spisać. Moja babcia zostawała z nimi i rozmawiała.
@AbaKowner: nie . to akurat szczera historia . Jestem nieudacznikiem takim . Co poradzę. Mam zerowe dościwadczenie jeśli chodzi o związki. Nie wiedziałem w ogóle co robić i co mówić
@Anoniemamowy: ale ona tak jak napisałem chodziła razem z matką . Po prostu jej pomagała . Generalnie wydaje mi się ze to była super dziewczyna a ja to tak koncertowo spieprzyłem i zrobiłem z siebie jakiegoś idiote .No i teraz po prostu żałuję
@Blere: Jak miałem 23 lata to byłem z 16, ukrywała mój wiek przed rodzicami. Da się, tylko trzeba na spokojnie, i żeby sama zabiegała o kontakt. Największa różnica to 30lat i 18latka. Teraz już czuję jednak opór i mniejsze zainteresowanie młodymi, ale też nie mam dużej ochoty aby je podrywać, gdybym chciał to wystarczy sobie stworzyć konto z wiekiem 24 lata na tinderze i utrzymywać wałka. ( ͡° ͜ʖ