Wpis z mikrobloga

@aaadam91: Oj tak mireczku. Kawa na ławę jak się mają sprawy w moim pięknym Rzeszowie. To co się dzieje nad Wisłokiem to woła o pomstę do nieba. Codziennie jestem w okolicy bulwarów i widzę ten cyrk z apartamentami. Zamiast to fajnie zagospodarować to władza ma najzwyczajniej najbardziej zielony teren w mieście w d**e. Listy moich pretensji nie będę wymieniał bo byłaby długa a twoja absolutnie wystarczy. Zbudował kładkę i odnowił 3
@multisanostol: Przyznam szczerze że jestem fanem Bakuna, ale Rzeszów nigdy nie będzie miał takiego prezydenta. Młody, niezależny, z pomysłem, charyzmatyczny i pełen energii - brakuje takich ludzi u nas w regionie. Mógłby wiele zrobić wiele fajnych rzeczy u nas. Ale de facto nawet jeśli Tadka zabraknie to pewnie przyjdzie na jego miejsce Fijołek i ta telenowela potrwa jeszcze wiele lat. Ci sami ludzie będą długo rządzić miastem i nie będzie specjalnie
@etui64: Poprzednicy Ferenca działali trochę w innej rzeczywistości. Rzeszów dzięki międzynarodowy u lotniskowi później autostradzie a4, a z powodu tego, że podkarpackie jest jednym z najmniej zurbanizowanych województw sprawia, że ciągnie do tego miasta mnóstwo ludzi. Rzeszów jest najmłodszym miastem wojewódzkim, dodatkowo jest tu najwięcej studentów w przeliczeniu na jednego mieszkańca wśród dużych miast europejskich. I myślisz, że ci wszyscy ludzie przyjeżdżają do Rzeszowa, bo tu jest tak superowo? Nie, to