Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
Pamiętam jak miałam jakieś 6 lat i starszy brat wraz z moim ojcem chrzestnym pozwolili mi grać w #diablo2 Pamiętam do dziś że po przejściu 1 zadania miałam już się kąpać i iść spać. Tej samej nocy śniło mi się zombie z tego 1 zadania jak chciało zabić mnie i moją rodzinę.
Od tego czasu uwielbiam grać w diablo 2 i najwięcej satysfakcji daje mi zabicie tego kolorowego frajera który straszył małą mnie w nocy.
Odpręża mnie to.
#gry #staregry #gownowpis #wspomnienia
źródło: comment_1604677126ZKMkYuMSSkCWq0RooNgLYP.jpg
  • 20
Tej samej nocy śniło mi się zombie z tego 1 zadania jak chciało zabić mnie i moją rodzinę.

Od tego czasu uwielbiam grać w diablo 2 i najwięcej satysfakcji daje mi zabicie tego kolorowego frajera który straszył małą mnie w nocy.


@oblaczek: XDDDDDDDDDD
@b0rubar: @oblaczek
Miałam podobnie, tylko już tyle lat mam na karku, że przeżywałam tak jedynkę :D
Pamiętam jak z bratem usuwaliśmy zbędne pliki, bo gra wymagała wolnych 10 MB na dysku, żeby się uruchomić i to był problem.
I jak się srała i przy load screenie kolejnego poziomu (czasem wykrzaczały się kolory), to byliśmy podekscytowani, że to na pewno będzie super trudny poziom, bo był "świecący mech" na murku.
Ehh ;)
Pamiętasz co Ci się śniło naście/20 lat temu? Nieźle.


@b0rubar: a Ty nie? Ja pamiętam niektóre moje sny, a zwłaszcza koszmary, które miałem jeszcze nie chodząc do podstawówki (lvl prawie 37 here), a późniejszych pamiętam setki, jeśli nie tysiące, w tym jeden powiązany z paraliżem sennym. Ale powiem Ci szczerze, że często mam momenty, że wolałbym tego wszystkiego tak nie pamiętać, bo budzę się w nocy i nie wiem czy to
@b0rubar: dzieci? Stary, ja te akcje miałem mając 20-30 lat, a do dzisiaj zdarzy mi się obudzić w nocy i nie wiedzieć gdzie jestem - dużo pracowałem za granicą i przez ostatnie 10 lat mieszkałem w kilku krajach w kilkunastu różnych mieszkaniach i naprawdę czasami zaraz po obudzeniu mam wrażenie, że jestem gdzieś w Serbii czy Turcji.