Wpis z mikrobloga

To co się #!$%@? w amerykańskich mediach przechodzi ludzkie pojęcie. Relacje z konferencji wciąż OBECNEGO POTUS przerywają stacje telewizyjne, a 7 z 10 ostatnich twittow Trumpa wygląda tak jak na screenie. To jest ten kraj wolności słowa? Czysty bolszewizm postmodernistów kreujacych każdy fragment rzeczywistości #usa #wybory #konfederacja #bekazlewactwa #polityka
Fobiczek - To co się #!$%@? w amerykańskich mediach przechodzi ludzkie pojęcie. Relac...

źródło: comment_16046544133vNJP3U5cqZw3hFvGto5r2.jpg

Pobierz
  • 85
@Fobiczek: ja wiem że wg konfederatów, usuwanie #!$%@? głupot, to jest neobolszewizm, wasza mityczna wolność opiera się o tym że każdy może się #!$%@?ć rzeczy wyssane z palca, i nie ponosić za to odpowiedzialności, a czy to nie ci sami konfederacji mówili że firma ma prawo robić co chce?, przecież nikt wam nie broni założyć prawackiego twiitera, no ale do tego trzeba mieć wiedze i chęci, czego prawicy zawsze brakuje
w Polsce tvn i polsat też są prywatne, ale skoro dostają koncesję od państwa na emitowane programów to jednocześnie wszyscy umawiają się na pewne standardy których należy przestrzegać, bo jak nie to idzie skarga do KRRiT która nakłada karę. To że prywatna nie oznacza że ma samowolke #!$%@?


@Fobiczek: Ja nic nie pisałem o tym że są prywatne, ale nawet jeśli, to powiedz mi, jak zaznaczanie, że to jak sytuacja wygląda