Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!
Pytanie dla ludzi z #podkarpacie, a żeby być bardziej precyzyjnym to #rzeszow i okolice.
Czy znajdę gdzieś w Rzeszowie lub w okolicy (załóżmy do 30km od Rzeszowa) otwarty plac manewrowy lub inne miejsce z wyznaczonym łukiem tak aby poćwiczyć z dziewczyną podstawy jazdy samochodem w kontrolowanych warunkach? Taaaaaak wiem - przecież może sobie wykupić jazdę z instruktorem ale nieeeeee - o takie rozwiązanie nie pytam
Za wszelkie informacje i namiary podziękuję serdecznie i zdrówka w tych ciężkich czasach życzyć będę
  • 12
@lucjan_maslanka91 nie wiem czy znajdziesz coś takiego w rzeszowie. Ale w Stalowej Woli większość firm place manewrowe ma zrobione na otwartych parkingach i wieczorem na spokojnie można podjechać i pokręcić. Poszukaj czy w Rzeszowie gdzieś nie ma też tak jakąś firma zorganizowane.
W Głogowie Małopolskim na Zabajce był swego czasu rozrysowany łuk na otwartym placu tutaj: 50.140625,21.940521 - podejrzewam, że ciągle jest, ale dawno tam nie byłem. W Rzeszowie ładny plac manewrowy jest przy Milocinskiej, należy do szkoły Nitro, ale niestety zwykle zamknięty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lucjan_maslanka91: ja się uczyłam w Łańcucie, chyba na ulicy Polnej gdzieś koło browaru, pamiętam że były stare autobusy i nieważne o której jechałam z instruktorem to było otwarte więc może dalej jest XD
dawno nie byłam w okolicach to niestety nie wiem