Wpis z mikrobloga

@Tommyrocket: Też chętnie bym się dowiedział, bo nie rozumiem xD Przecież nie szuka się partnera 24/7 tylko jak się ma czas. Są rzeczy ważniejsze niż poznawanie nowych ludzi, na przykład przyjaciele, rodzina, praca, hobby.. ¯\_(ツ)_/¯
@Acidiscus: To żart? haha. Nie jestem w związku, żony nie szukam raczej.. ;) no ale raczej pamiętam jeszcze, że partnera się przekładało ponad przyjaciół czy hobby... czy tam kandydatke na partnerke jeśli powaznie do tego podchodzisz. Nie wyobrażam sobie być ustawiony z panną na której mi zależy i wybrać kumpla i piwko, tymbardziej jak ją poznaję daje z siebie 100 procent. Nie wiem czy ja tu jestem jebnięty czy Ty..
no ale raczej pamiętam jeszcze, że partnera się przekładało ponad przyjaciół czy hobby

Nie wiem czy ja tu jestem jebnięty czy Ty..


@Tommyrocket: Wolę nie przedkładać dziewczyny z którą widzę się pierwszy raz ponad cokolwiek co jest w moim życiu ważne i wydaje mi się że tak robi większość osób, które do tego podchodzą z odrobiną rozsądku.

@Acidiscus: czyli jak kręcisz z panną tydzień czy tam ile i macię się ustawić a dzwoni kumpel z ławki to lecisz na piwko czy co tam lubicie robić? :D to jest to szukanie partnerek/ów w dzisiejszych czasach? haha