Wpis z mikrobloga

kusi mnie żeby znowu pograć w wowa. Grałem z reguł na priviach, potem dużo na classicu. Na retail pograłem chwile, ale odrzuciło mnie multum nowości. Chce sobie znowu zacząć. Jak wygląda balans postaci? Mam na myśli, czy wszystkie klasy/spece są viable? Np mój szaman enchantment na classicu to największe gówno ever i nawet nie biorą tego na raidów. Są takie spece na retailu? Nie chce zdanego ultra powergamingu z metą, po prostu grać se na chillku. xD I jaka klasa jest, że ta powiem "klimatyczna"? xD marze by pograć sobie takim poteżnym szamanem z super młotem nawaląjacym piorunami itd, tak wiecej jak w warcrafcie 3 xD jest taka klimatyczna klasa, czy po prostu każda postac skłąnia się do prostego klikania w konkuter i smutnego grindu? xD #wow #worldofwarcraft
  • 18
@OmarBongo: ja niedawno wróciłem do wowa po ok. 6 latach przewry i wciągnęło mnie niesamowicie, tyle contentu do zrobienia takze poletzam, ja lubie sobie na chillku pograc, porobic questy itp.
troche ludzi gra szamanami ench takze grywalne jest
@OmarBongo: no ja miełem 6 lat przerwy i jak wrocilem to nie wiedzialem ktorym sie chodzi XD ale z kazdym dniem jest lepiej XD jak czegos nie wiesz to w necie mozna znalezc wszystko, sa filmiki minutowe gdzie ludzie pokazuja jak gdzies wejsc bo nie wiadomo w sumie ktoredy XD albo jakis quest jak zrobic
no ja sie wkrecilem na maksa tyle nowosci heh ( ͡° ͜ʖ ͡°
@taktylko: najnowszy dodatek jaki grałem to był jakiś priv z cata, potem się wkręciłem w classica i pół roku tam spędziłem. Zalogowałem się na retaila raz dla jaj, ale no mówie, zdziwiłem się ile tego tam jest. Może pobiore znowu i pogram na tym darmowym trailu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OmarBongo: na retailu jeśli nie masz parcia na granie w top 100 PvE to wszystko jest viable ale na niektóre klasy zawsze ktoś będzie kręcił nosem. Z drugiej strony to hunter/mag/rogue zawsze są viable.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r0xize: gdzie tam, żaden tryhard. Po prostu mam naprawdę źle wspomnienia z end game z classica gdzie nawet z lepszym gearem mój szaman robił dosłownie 1/6 dmg zwykłego warriora (o tym że ja ciągle musiałem pić żeby mieć manę a warek spamowal jak głupi skilla to już nie wspomnę XD)
@OmarBongo: To na normal/heroic raidach to się nikt tym praktycznie nie przejmuje. Tylko na mythicach w pierwszych tygodniach mogą narzekać na złą klasę ale i tak prawie zawsze któryś ze speców każdej klasy daje radę.