Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim, mam do Was takie pytanie. Czy orientuje się ktoś z Was czy można gdzieś sprzedaż drewniane bale? Moi rodzice mają starą stodołę w całości zrobiona z drewnianych bali. Stodoła ta ma ponad 100 lat i bale są w dobrym stanie. Wiem, że kiedyś na wsi skupowano stare, przepalone od słońca deski ze stodół właśnie, ale nie wiem jak to jest z tymi balami, to znaczy czy w ogóle idzie to sprzedać i cos na tym zarobić. Jeśli byście mieli jakieś informacje to dajcie znać, może być cokolwiek, jakiś link do forum, kontakt do firm skupujących, wszystko co by mi pomogło :)
#drewno #wies #stolarstwo #budownictwo
  • 9
@Jason_Stafford: Tylko, ze tego jest bardzo dużo i nie mam możliwości sprzedania części bo musiał bym gdzieś składować resztę tego materiału, a to dodatkowa praca i koszty. No ale pomysł z wystawieniem jest dobry, tyle, że totalnie się w cenach nie orientuję a nie chciałbym zostać oszukany :/
@Polanin: No kiedyś szukałem ale nie znalazłem nic ciekawego bo belki posiadane przez moich rodziców są większe niż te w przykładowych zdjęciach podanych przez Ciebie. To po pierwsze, po drugie wiem, że deski z tych stodół są często wymienianie na nowe i to cały zarobek, a potem sprzedawane za krocie do firm meblarskich w Niemczech więc też chciałbym się lepiej zorientować jaka jest uczciwa i realna cena za to, bo jeśli