Wpis z mikrobloga

@dzapanisko: Ja pierdykam stary, od czasu do czasu tu ktoś taki wpada i się jara tym, że on to się myje i używa antyperspirantu i nie śmierdzi. W perfumach nie chodzi o to, żeby maskować smród tylko o to żeby ładnie pachnieć xD to nie barokowa Francja, zlewanie się perfumami i zabijanie wszy złotym młoteczkiem. Cieszymy się, że się myjesz, serio.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: nie wiem, dla mnie większość tych perfum zwyczajnie capi. Co kto lubi, tak samo nie używam żadnych choinek, ani zapachów w samochodzie. Po prostu mam czysto, nie znoszę tych sztucznych zapachów, głowa od nich boli.
  • Odpowiedz
@dzapanisko:
A dlaczego jesz słodycze czy (wstaw cokolwiek co lubisz) nawet jeśli nie jesteś głodny?
Sam piszesz, że większość Ci capi co jednocześnie oznacza, że nie wszystkie. Co do czystości to "xD" ponawiam, czystość nie ma żadnego związku z zapachem. To inne sprawy.
  • Odpowiedz
@dzapanisko: No dobra, ale mimo wszystko dziwne że się dziwisz, że ktoś używa perfum. Może masz nadwrażliwy węch, zbadaj to, mój kumpel miał tak samo, nie mógł używać perfum, wszyscy mu śmierdzieli, poszedł do laryngologa i się okazało, że to rzadkie zjawisko u mężczyzn ale cos tam dostał jakieś krople czy co i teraz żyje jak człowiek i wkręcił się nawet w perfumy.
  • Odpowiedz