Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pol-scot: Czyli znalezienie pracy, staranie się o status osiedleńca, pobyt w szpitalu czy założenie konta w banku nie będzie problemem ?

@Lenaya: do pracy nie potrzebujesz numeru nin, ale ludzie się jakoś boją brać bez tego
a teraz nie wyrobisz bo od jakiegoś pół roku jest to zamknięte
@Lenaya: brak konta nie przeszkadza w znalezieniu pracy, jak już ja znajdziesz to poproś o przesłanie umowy pocztą i z tą umową jako potwierdzeniem adresu idziesz do banku założyć konto; w tym co piszesz krzty prawdy i logiki nie ma
@pol-scot: Naucz się czytać ze zrozumieniem. Cały czas odnoszę się do pandemii, która ogranicza wszystko. Sama praca przez agencje wymaga potwierdzenia adresu, konta w banku (teoretycznie mogę podać moje). Dwa lata temu loyds wymagał ode mnie potwierdzenia pracy, praca z kolei wymagała numeru konta. Błędne koło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ghooz: Niby tak, ale bez Nino nie założę konta w banku, a bez konta w banku nie znajdę pracy ()

@Lenaya: załóż revolut, może przyjedzie. u mnie przeszło
@Ghooz: Jest to w miarę bezpieczne ? Kiedyś korzystałam z tego ale szybko zrezygnowałam bo mówili mi ze często pieniądze się mrożą, problemy są z karta i mocno ograniczone konto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ghooz: Jest to w miarę bezpieczne ? Kiedyś korzystałam z tego ale szybko zrezygnowałam bo mówili mi ze często pieniądze się mrożą, problemy są z karta i mocno ograniczone konto.

@Lenaya: cóż, dużo nie mam ale problemów nie zauważyłem. hajs mrozic będą żeby zapobiec praniu hajsu
co do karty to działa, place w sklepie fizyczna, przez internet wirtualna i póki co nie narzekam