Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze w miszczu jest to ,że gość jest przerysowaną personifikacja polskiego wychowania chłopców.

Całe ,życie wmawiano mu, że trzeba być dobrym i uczciwym. Pomagać zawsze, bo taki jest ideał XD
Efektem tego, jest to ,że Miszcz daje się kantować na hajs każdemu, bo wierzy ,że ludzie są dobrzy, mili, uczynni jak to mówią normiki ,,ludzie z reguły są mili ( ͡° ͜ʖ ͡°)".

Wmówiono mu, że jak będzie dobry to ludzie będą go szanować, i on do tego dąży, oczekuje szacunku za dobro bo myśli ,że istnieje jakaś karma
jak frajer daje kasę samotnym mamuską bo jak to ludzie mogli by mnie oszukać
Jeździ 6 raz na drugi koniec polski, bo wierzy ,że ta laska to ta jedyna i marzy jak to będą razem domek, ogródek i gromadka dzieci mimo ,że nawet nie widział jej na oczy XDXD tak myśli kukoldzka część polaków
Zawozi swoją koleżankę do innego miasta i nie chce pieniędzy bo kocha się w niej a ta w tym czasie siedzi na chacie u swojego sebusia, jak przystało na kuka czeka na nią cała noc na zewnątrz, a na 6 do roboty XDXD

#wszechstronnymistrz #blackpill #przegryw #p0lka #cuckold #spermiarzalert #wozidupa #opiummilosci
  • 17
  • Odpowiedz
@Dykto13: On jest jeszcze cięższym przypadkiem. To jest koleś który zostanie oszukany przez tę samą osobę raz, drugi, trzeci i czwarty, a po jakimś czasie piąty i szósty ( ͡° ͜ʖ ͡°) I za każdym razem będzie mówił, że już więcej nie da się oszukać. Minie kolejny miesiąc i siódmy raz wyśle kasę a potem i ósmy, dziewiąty i dziesiąty.
  • Odpowiedz
@Night_Nine: Rozumiem,. ja nie widzę natomiast w swoim życiu takiej prostej zależności. Może coś nadinterpretowujesz. Często ludzie wydają się być źli, ale są faktycznie agresywnie asertywni, inni odwrotnie. Zresztą nie ma ludzi absolutnie dobrych, to znaczy był taki jeden, ale to inna historia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dykto13: na początku myślałem że chodzi o ziomka od isamu co nagrywał Metina, ma ksywę miszczu, ale widze że jest jakaś nową wschodząca gwiazda yt
  • Odpowiedz
@Dykto13:

Efektem tego, jest to ,że Miszcz daje się kantować na hajs każdemu, bo wierzy ,że ludzie są dobrzy, mili, uczynni jak to mówią normiki ,,ludzie z reguły są mili ( ͡° ͜ʖ ͡°)".


Nie zgodzę się z tym. Pierwszym filmikiem jaki oglądałam był ten, w którym pokazywał screeny rozmów z matką z Ciechocinka. To co najbardziej rzuciło mi się w oczy to to, że ciągle jej
  • Odpowiedz