Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 8, edycja korono-kraina 2020! W ostatnim odcinku z u[ch]lanej Ukrainy padło 12 HASEŁ oraz PODWÓJNE bingo! Wyniki:
PROBLEMY JĘZYKOWE: a z tej strony go chlapniesz czy nie ROZCIENGNIESZ?; SE; DZISIEJ; Olej CIECE; TUTEJ;

BŁĄD TECHNICZNY: Nie mam pojęcia co autor miał na myśli, ale wysryw zaczynamy od 4 sekund czarnego tła.

TYPOWY ZWROT SZAFY 0:36 JA PIERDZIELE, #kieleckiulaniec wsiada za kierownicę Patrola, więc mamy okazję podziwiać KADR Z KOKPITU widząc na ujęciu 70% kierownicy i deski rozdzielczej.

1:42 Czas na ŻARCIE. Majonez + konserwa turystyczna. Konserwa w domu nie smakuje, ale na wyjazdach wchodzi idealnie.

1:50 bebzun zadaje to pytanie Przemowi, w sensie czy konserwa wchodzi idealnie, ale Przemo jest tak #!$%@?, że tylko odwraca się plecami do kamery i idzie w drugą stronę, co spaślak komentuje "aha". Nie dziwię się Polskęzbawowi. SIEROTY OFF-ROADU mają #!$%@? fury, awaria goni awarię, mnóstwo problemów na głowie, a tu miedziany pilot pyta go z dupy czy mu konserwa turystyczna smakuje na wyjazdach XD

2:28 Zaczyna się festiwal WUJKA DOBREJ RADY. A to, że opona syczy, a to że trzeba "kerszera" kupić i przyeksperymentować, a to że na następny wyjazd potrzeba więcej barszczu.

3:10 POMOC SZAFY- NAGRYWANIE. Wszyscy ogarniają fury. Pomoc bebzuna zakończyła się na przeniesieniu liny o trzy metry dalej i nagrywaniu reszty.

4:23 "Tylko że myślę że jest jeś [BEEEK] równo? Nie jest na równo znowu[BEEEEK]"

6:38 ŻENUJĄCY ŻART PROWADZĄCEGO, polegający na robieniu sobie samemu laski i mówieniu o sobie w trzeciej osobie. Ale w końcu "Jak wujcio szafcio wkręci śrubę, to nic nie kapie", prawda?

8:40 Nie mam pojęcia czy #ussponton w pożegnalnej scenie jest pijany, ale CEBULA drze mordę mocno. Chyba chce w ten sposób podkreślić swoje błyskotliwe teksty, i wychodzi jak wychodzi.
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 8, edycja korono-kraina 2020! W ostatnim odcinku z u[ch]lan...

źródło: comment_1604224708WLiBh24TDfvrYfbOBK4wah.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz