Wpis z mikrobloga

Masz dziewczynę? - Cuck, beciak.
Masz żonę? - Cuck, beciak, zostawi cię przy pierwszej lepszej okazji dla chada.
Podoba ci się jakaś dziewczyna? - Spermiarz, cuck.
Masz znajomą dziewczynę? - Cuck
Rozmawiałeś z jakąś dziewczyną w ciągu ostatnich 24 godzin? - Cuck.
Spojrzałeś na jakąś dziewczynę w swoim życiu? - Spermiarz.
W ogóle jesteś hetero? Cuck, beciak i tak poleci na chada.

Ja pierdziele. Kilka dni protestów i wysyp tego przegrywowego ścieku jest niemożliwy.

Chłop wrzucił zdjęcie z protestu, gdzie był z żoną, to mu powiedzieli, że wieczorem jak będą się ruchać(w ogóle RUCHANIE HEHE) będzie myślała o chadach, którzy poszli ruchać(XD) juleczki, a beciak będzie myślał że go kocha XD

W ogóle każdy, dosłownie każdy mężczyzna na proteście, każdy kto popiera ten protest czy jest cuckiem i beciakiem.

Chłop wstawił się za kobietą, gdzie jakiś patus ją wyzywał? Oczywiście białorycerz i cuck, który pewnie myślał, że zarucha(XDDD) ale nie dla beciaka to, dla chada XDD

Jeszcze jakby to były jakieś odosobnione wpisy, ale cały tag przegryw jest zasrany tego typu wpisami.

Ta nienawiść wobec kobiet i mężczyzn, którzy nie są przegrywami jest przerażająca.
Z czego to wynika? Zazdrość? Frustracja?

Kiedyś się śmiałem z incelstwa, ale tylko dlatego, że nie zdawałem sobie sprawy jacy ci ludzie są niebezpieczni. Oni naprawdę potrzebują leczenia czy coś.

#protest
  • 38
@Porton: A co ma pisać typ co 24/7 siedzi w pokoju a ostatnio raz za rękę laske to w przedszkolu trzymał? Jakoś się podbudować muszą. Żeby jakiś #rozowypasek sie w tobie nie zabujał to trzeba się starać, ale przecież oni z tagu #przegryw to wielkie chady są i z byle kim nie będą, przynajmniej z wyglądu i umiejętności Mia Khalifa musi byc, do końca życia będą konia walić, ehh.
@korf1: przeczytaj sobie jakikolwiek wpis o tym, jak facet pisze że ma kłopot z partnerką i zobacz większość komentarzy - i tak go zostawi dla chada więc nie jest warto. Niestety taka jest prawda w chwili obecnej na tym gównianym portalu.