Wpis z mikrobloga

@Antiax: wojna trwa od kilku lat. Rozpoczął kolejną bitwę.
Na szczęście jesteśmy coraz bardziej świadomi i widzimy „którzy to ci źli ;)”. Trzeba się edukować i być świadomym możliwych manipulacji. Na wypoku widać jednak jak łatwo takie akcje przeprowadzać.
  • Odpowiedz
@KlaudiX: a ja nie. Kobiety moglyby to rozdmuchac o dobro dla wszystkich ,a tymczasem domagają sie tylko o rozne rzeczy. O ile legalizacje aborcji popieram to nie bede komus placil za to ,zeby sie ruchac mogl. Moze wtedy kobiety znacznie lepiej będą dobierac partnerów, a nie dzialac na zasadzie "łobuz kocha najmocniej"

Źródło: http://strajkkobiet.eu/postulaty/

I jakie postulaty jak punkty zaczynaja sie od ŻĄDAMY?
arcypatelniagrozy - @KlaudiX: a ja nie. Kobiety moglyby to rozdmuchac o dobro dla wsz...

źródło: comment_1604053083kGnmzPz1t7Ssy2507PF3sE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@arcypatelniagrozy: ale wiesz, ze antykoncepcja i sterylizacja to są rzeczy dla obu płci? Zobacz co wy gadacie, najpierw się oburzasz, ze kobiety chcą dla siebie antykoncepcji, żeby nie musiały myśleć i mogły ruchac się z kim popadnie, tym samym zrzucając problem ciąży tylko na barki kobiet, a potem płaczecie, ze strajk nazywa się #pieklokobiet
Weźcie się zdecydujcie, albo antykoncepcja i ciąża dotyczy obu płci, albo tylko kobiet.
  • Odpowiedz
@KlaudiX: Popieram protesty przeciwko wyrokowi upolitycznionego TK, nie popieram Lempart #!$%@?ącej postulaty lewicy wszędzie gdzie się da i jej próby robienia kariery na tym
  • Odpowiedz
@arcypatelniagrozy:

to nie będę komuś płacił, żeby się ruchac mógł. Może wtedy kobiety znacznie lepiej będą dobierać partnerów


Czyli płacisz kobietom za antykoncepcję, żeby kobiety się mogły ruchac. A ja myślałam, ze antykoncepcja jest dla partnerow po to, żeby partnerzy mogli się ruchac. Sami wyłączacie się z dyskusji, a potem płaczecie, ze nie bierzecie w niej udziału.
  • Odpowiedz
@Antiax: Ja mam konto prawie 10 lat i nie popieram nowych postulatów, ale popieram ten od którego się to zaczęło. Też jestem trollem? Moja cała rodzina, rodzina żony, znajomi mają podobne myślenie. Nikt nie chce kończyć protestu, tylko trzeba się opamiętać, aby ludzie nie uwierzyli, że to protest skrajnej lewicy. A niestety do tego dążą pani Lempart plus dodatkowa pożywka dla szczujni TVP.
  • Odpowiedz