Wpis z mikrobloga

Ja wraz z moim byłym #rozowypasek bylismy swoimi pierwszymi i jedynymi partnerami seksualnymi. Od rozstania minął prawie rok. Rozstanie polegało głównie na tym ze wstąpiła do duszpasterstwa i ksiundz zakazał seksu, 3 lata w piach

Teraz najlepsze: ona ma chłopaka z tego swojego duszpasterstwa, czy kij wie czego. Ostatnio z nią rozmawiałem i zamierza zachować czystość przedmałżeńską XD
Rozumiecie? Czuje się jak ten słynny chad który rucha loszki, a one na starość szukają stabilnej przyszłości. Chłop będzie musiał czekać pewnie kilka lat żeby mieć słynny seks a i tak nie będzie pierwszy

Jeszcze zapytałem się co robią na randkach to czytają biblie i modlą się. No ja żyję w innym świecie. Czy to jest jakiś wyższy poziom abstrakcji? Inb4 niech robią co chcą. No niech robią, ale nie zmienia to faktu mojego mindfucka
#logikarozowychpaskow #cuckold
Otagowałbym przegryw, ale z szacunku do siebie tego nie zrobię
  • 19
@Pomylileasnazwy: Kiedyś znajoma opowiadała o takich koleżankach z duszpasterstwa, co to trzymają czystość aż do ślubu. Obchodziły tę regułę poprzez anala bo " przecież chłopak ma swoje prawa".

Można? Można. Tak więc kolego, współczuję trochę sytuacji a z drugiej strony koleś się nieźle ustawił jeśli to dobrze rozegrał...
@Pomylileasnazwy:

Rozumiecie? Czuje się jak ten słynny chad który rucha loszki, a one na starość szukają stabilnej przyszłości. Chłop będzie musiał czekać pewnie kilka lat żeby mieć słynny seks a i tak nie będzie pierwszy


Niesłusznie czujesz się jak ten słynny chad. Chłopak Twojej byłej zapewne wie o tym, co między Wami było i mu to nie przeszkadza. Oboje wyznają wspólne wartości i pewnie są szczęśliwi, a Ty podniecasz się, że
@Foreverman: aż krew poleciała. Pewnie nie znasz tego uczucia

@Kowixx: mamy na tyle dobry kontakt że rozmawiamy o takich rzeczach. Często z czystej ciekawości. Ona tez mnie pytała jak chwaliłem się że spotykałem się z kimś. Normalna sprawa jak byliśmy dla siebie najbliższymi osobami przez taki czas i rozstaliśmy się w "zgodzie"

@welin: tak, tak. Wszyscy znacie moją była lepiej niż ja. W czasie związku miała odpały że chciała