Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkurza to głupie gadanie, że przecież po co usuwać płód można urodzić i oddać, a że ciąża i poród są zagrożeniem dla życia i zdrowia kobiety to już nikogo nie obchodzi? Kobieta ma prawo nie chcieć chodzić w ciąży i rodzić, kiedy to w końcu zrozumiecie? To są nasze ciała i nie możecie nam nic nakazać. Jak nie teraz to wierzę, że nadejdzie taki dzień, gdy aborcja będzie legalna i dostępna dla wszystkich kobiet, a póki co piszcie do dziewczyn z "Aborcyjny Dream Team"!
#protest #aborcja #rozowepaski
  • 29
@kkkkkkkkkkkkkk1: dlatego też nie masz prawa do usuwania tasiemców i glisty ludzkiej i przywry wątrobowej i przywry płucnej. no tego zakazuje ci walki z komórkami wątrobowymi które mają odrębny, ludzki kod genetyczny.
No i usunięte komentarze, ładnie to tak wyzywać? Przegrana dyskusja, wycieczki personalne, wyzywanie od ameb bez żadnego powodu i przy braku argumentów? Ładnie, ładnie. Typowe, usunąć kiedy się przegrało dyskusje.
Miej odwagę przyznać się do własnych słów.
@agaja: przeczytałam, wiem że płód jest człowiekiem na innym stopniu rozwoju. Ale to do niczego nie zobowiązuje.