Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam konta na wykop ale taka sytuacja z przed godzinki. Jadę sobie do domu. Nagle na pełnej na rondzie Waszyngtona w Warszawie wbija na mój pas srebrne czy tam białe BMW 320D z brandem iTAXI. Gdy zatrąbiłem to uprzejmy pan taryfiarz zwolnił na Francuskiej do 10 km/h. Gdy go wyprzedziłem zjeżdżając w boczną uliczkę to jeszcze próbował zajechać mi drogę, po czym ruszył za mną. Gdy zwolniliśmy na ul. Nobla bo przede mną był zwolniło inne auto... to z beemki wyskoczył jakiś sebix i wyciąga z kieszeni pałkę teleskopową. Dobiegł do mnie i chyba się zdziwił, że dałem po heblach jak dobiegał do bagażnika, bo uderzył tylko pięścią w szybę. Po czym najwyraźniej popsutą pałkę zwinął z trudem stukając o chodnik i dalej ruszyli za mną. Wtedy już zadzwoniłem pod 112 i opisałem sprawę. Zlecenie przyjęli, kazali złożyć zeznanie na komendzie. Jak na razie jestem już po rozmowie z biurem iTAXI. Mają sprawę przekazać koordynatorowi floty. Nie ukrywam - wk!@#$%łem się. Jak dla mnie styl jazdy i towarzystwo jako pasażer(owie), bo chyba był tam ktoś jeszcze było nafurane ostro. Tak więc może jakiś wykop efekt. BMW 320D kombi, nr rejestracyjny WZ5592X, polisa w PZU T8P10009268~2020 i oznaczenie iTAXI. W sumie jak ktoś spotka to coś na drodze to niech ma świadomość, że w środku jedzie człowieczek albo niezrównoważony psychicznie, albo pod wpływem amfetaminy lub innych stymulantów, także tego. Trzymajcie się tam w tej Warszawie razem ze mną, bo świry/ćpuny jeżdżą.

#taxi #taxihiv #uber #bolt#itaxi #warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f998b2d0860c8092cf491de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5