Wpis z mikrobloga

@Fobiczek: A drugą strona mówi, że jak ruszyli z kościoła to Ci co rzucali petardą w kurię schowali się w tłumie. Ten filmik z insta dalej pokazuje tylko akcję mw, a ja chcę zobaczyć co się działo przed. Bo jak na razie to jest słowo przeciwko słowu.
@marjan1234 trzebaby przejrzeć monitoring. Z tego co zauważyłem, to obrońcy stali bliżej ulicy i pałacu branickich, obok ul. Kościelnej nikt się nie kręcił. Jeżeli jest jak twierdzą, to powinni dokumentować te zdarzenia, bo wszyscy rozpuścili opinie, że oni sami z siebie zaatakowali marsz. Masz info z 1 ręki, że ktoś z protestujących rzucił petardę pod kościół? Byłeś tam? Widziałem na miejscu, że radiowóz policji stał blisko ul kościelnej. Powinni coś widzieć
@marjan1234: zasada działa w obie strony, niech pokażą nagranie, że ktoś rzucił, skoro tak wszystko dokumentowali. Zresztą jeżeli nawet ktoś rzucił, to jestem niemal przekonana, że to prowokacja z ich strony. Przed marszem był ogromny nacisk wśród organizatorów i uczestników: omijamy kościoły, nawet nie przechodzimy obok. Szliśmy długą, trzygodzinną niemal trasą, żeby tylko nie iść choćby w pobliżu placu pod katedrą i innych świątyń
Marsz miał taką atmosferę, że po prostu
@UczulonaNaAbsurd: A ja jestem przekonany, że to zrobili Ci sami co pomalowali mur pałacu Branickich w celu sprowokowania straży do ataku, aby był pretekst do tego, aby pompować jednych na drugich. Dopóki nie będzie nagrania przed atakiem straży to jest słowo przeciwko słowu.