Wpis z mikrobloga

  • 248
@slasheer21 ona nie ma prawa wyrzucić cię z lekcji za poglądy. Idź na Instagram albo YT anianaluje, ona tłumaczy gdzie składać skargi na takich nauczycieli i co z tym zrobić.
  • Odpowiedz
  • 177
@slasheer21 nauczyciel nie ma prawa ze względu na swoje wyznanie wybierać kogo będzie edukować. Nie mam siły na to wszystko już.

Co ma oświata do tego ciemnogrodu.
Nauczyciele powinni być ateistami. Change my mind.
  • Odpowiedz
@slasheer21: Ale wierząca w co? Bo konstytucyjnie w Polsce jest zapewniona wolność wyznaniowa, czyli moja wiara nie obraza twojej. Jak błyskawica w profilowym obraza jej wiarę to niech #!$%@? za granice bo to wbrew konstytucji
  • Odpowiedz
@slasheer21: kurcze ale przypomniało mi się, jak kilkanaście lat temu na lekcji historii, nauczycielka pytała się co to SS.. kolega zestresowany, odpowiedź przy tablicy na ocenę i palnął szare szeregi... imbie nie było końca, a wyleciał za drzwi w sekundę ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc możliwe, że co niektórzy nauczyciele mogą być przewrażliwieni
  • Odpowiedz
@E-Seven: Piorun jest symbolem siły. Generalnie Hitler masowo czerpał z symboliki starożytności itd. Swastyka była kojarzona jako symbol szczescia i w ameryce poludniowej byla bardzo popularna. Hitler ja „zapozyczyl”, jego ustroj doprowadzil do smierci miliony osob i po dzis dzien swastyka kojarzy sie z nazistowskimi Niemcami.

Podobnie blyskawica - symbol sily, potegi. W starozytnej Grecji blyskawice dzierzyl Zeus, bog bogow, wladca Olimpu. Hitler ustanawiajac SS symbolem podwojnej blyskawicy dal do zrozumienia,
  • Odpowiedz