Wpis z mikrobloga

#protesty #protest #wypadki #polskiedrogi #pis

Czy tylko ja w uważam że blokowanie ulic w miastach to idiotyzm? Który debil wymyślił sobie żeby antagonizować protestujących, przecież większość zwykłych obywateli jadących akurat autem jest z nimi, , jak całym sercem jestem za protestami, tak blokowania ulic nie popieram, już widzę jaka #tvpis będzie mieć pożywkę z wypadków
  • 14
@n1c3 chodzenie po mieście, oraz blokowanie instytucji przeciwnych aborcji, jak przez ostatnie dwa dni w Katowicach to zły pomysł?

Według mnie blokowanie ulic to strzał w kolano, cześć społeczeństwa które popiera protesty a nie bierze w nich aktywnie udziału, szybko zmęczy się tematem.
@n1c3: Jak rolnicy, albo złotówy blokowały miasto, to każdy życzył im mandatu i jak najgorszego, a teraz już jest spoko? Rozumiem jak najbardziej całą sytuację, jestem w pełni za protestem, ale co ma wkurzanie ludzi, którzy chcieliby wrócić do domu z pracy?
Przecież nie oznacza to, że godz. 16 jest zakazem protestowania, ale niech pozwolą innym wrócić do domu, niektórzy nawet chcieliby coś zjeść, przebrać się i sami dołączyć.
Jeśli tak
@infidel92: chyba między innymi założenie jest takie: jeżeli chcecie mieć normalnie przejezdne drogi to wywierajcie presję na pis aby zmienił decyzję bo to on jest winny tego, że są zablokowane.
@Himiodzio: samochody to jedno, ale po co blokować też tramwaje na rondach. Dziś na Śródce w Poznaniu jeździła jakaś kobieta transporterem wkoło ronda po woli, a ja widziała że jedzie tramwaj to się zatrzymywała i go blokowała. To był początek protestu ona praktycznie sama to robiła. Na przystanku wszyscy #!$%@? na nią maksymalnie. Ja sam też zresztą chociaż prostaty przeciwko PiS i klerowi popieram całym sercem. Ale nikt z ludzi co
@T1oo: jak zacznie ich atakować to skończy na dołku z zarzutami. tam gdzie jego miejsce. albo sam dostanie bo ich jest więcej.
@lukwyk: po to aby maksymalnie zablokować miasto/kraj. aby być maksymalnie irytującym. im więcej chaosu/nieprzyjemności stwarzasz tym większa jest presja abyś przestał. a kto jest odpowiedzialny za jakość życia w kraju? rząd. to rząd ma 'coś zrobić aby wszystko wróciło do normy i dało się żyć normalnie'.
i rząd