Wpis z mikrobloga

Witam. Nie zastanawia was jedna sprawa. Skąd taka siła protestów i to praktycznie z godziny na godzinę była zorganizowana akcja. Nie podjerzewacie ze to była celowa zagrywka władzy by po cichu przepchać kontrowersyjne ustawy? Czemu nikt nie protestował gdy klepnieto że jeśli się nie zgodzisz to wojsko Cie zaszczepi? To nie jest atak na wolność? Gospodarka się wali, rolnicy wylewali gnojówkę to było oburzenie ludzi. Serio myślicie ze za tym stoją "twiterowe" Julki a nie ludzie którzy chcą odwrócić uwagę kontrowersyjnym tematem i zrobić jeszcze większy syf w rządzie?
#protest
#rzad
#ustawa
#pis
#afera
  • 3
Też gdzieś mi mignął artykuł że za naszymi plecami przegłosowana została "ustawa?", odnośnie przymusowych szczepień na covid19. Nie wchodziłem, i nie czytałem. Może ktoś oczytany się wypowie?
Druga sprawa jeśli chodzi o przymusowe szczepienia to niech ktoś (może jakiś antyszczepionkowiec) wypowie się na temat obowiązkowych szczepionek dla dzieci. Ja swoje dziecko szczepiłem ale jestem ciekaw czy da się te szczepionki obejść tak żeby dziecka nie szczepić? Jak rodzice nie stawia się z