Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień na planie chińskiej superprodukcji filmowej o wojnie koreańskiej gdzie gram amerykańskiego żołnierza. Poprzednie i następne wpisy pod tagiem #tosachiny już wkrótce filmowa relacja na kanale YouTube To są Chiny
Postać którą grałem poprzednio czyli Cpt. Kovalsky zgineła od kuli komunistycznego snejpera. Z racji że według Chińczyków "wszyscy biali wyglądają tak samo", przycieli mi brodę i ubabrali twarz brudem i powracam jako Lt. Novak. Dzisiaj odgrywaliśmy sceny z 1951 r. i przy pomocy czołgów atakowalismy wzgórze (zdjęcia w komentarzach) oczywiście dostaliśmy #!$%@? od komunistów.

#pokazmorde #wejscieodzakrystii #militaria #pracbaza #film #wojsko
LuckyStrike - Kolejny dzień na planie chińskiej superprodukcji filmowej o wojnie kore...

źródło: comment_1603646252OicFYcNdUukHULiexoIguy.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: @Kocurovsky: Wyglada to tak że jesteśmy statystami i mamy płaconą dniówkę. Reżyser od czasu do czasu wybiera kogoś do małej roli i wtedy mamy płacone ekstra. Plusem tego jest to że jak sie zagra małą role i najlepiej zginie to potem ma się luz bo twarz była dobrze widoczna w kadrze więc np. ja, po efektownej śmierci Cpt. Kovalsky #!$%@?łem się dwa dni a i tak miałem płacone, wybrali
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: scenariusz jest po chińsku, napisy końcowe też będą po chińsku więc nikomu nie będzie się chciało próbować tego zapisać w chińskich znakach, jak mam jakiś tekst albo dialog to tak każe do siebie mówić, dialogi też sam sobie wymyślam ale to głównie komendy do żołnierzy i teksty adekwatne do sytuacji, np. "give me the radio" itp. BTW tylko jedna osoba z całej chińskiej ekipy mówi po angielsku
  • Odpowiedz