Wpis z mikrobloga

Aborcja to morderstwo. Za zabicie zwierzyny mozna iść siedziec a wy chcecie ludzi mordować. Zawsze mozesz zostawić dziecko w ośrodku, komuś, ktoś może pomóc, zawsze jest jakieś wyjście, ale 15 letnie Julki wiedzą najlepiej. Wstyd mi za was.

#protest
  • 54
  • Odpowiedz
@KarolaG17: Widać, że nie wiesz o co chodzi. Chodzi o aborcję tylko wtedy jeśli dziecko jest chore, ma się urodzić martwe itp. Nikt nie chce zabijać zdrowych dzieci.
  • Odpowiedz
@KarolaG17: Widziałaś kiedyś obrazek „niech ktoś coś ?”. Ty właśnie udzieliłaś takiego komentarza - ktoś się zajmie, komuś zostawić. Ja Cię proszę - powiedz komu ? Kto będzie chciał adoptować niepełnosprawne w stopniu zaawansowanym dziecko ?
  • Odpowiedz
@10129: a zabiłbyś dziecko, które by urodziła Twoja partnerka zaraz po przyjściu na świat? Czy nie bo ono już by miało wieeelką świadomość.
  • Odpowiedz
@10129: To znaczy, że dziecko tydzień przed planowanym porodem nie odczuwa bólu? Jakieś badania robili na to? A co czyni je odrębnym bytem? Przecięcie pępowiny?
  • Odpowiedz
Aborcja to morderstwo. Za zabicie zwierzyny mozna iść siedziec a wy chcecie ludzi mordować. Zawsze mozesz zostawić dziecko w ośrodku, komuś, ktoś może pomóc, zawsze jest jakieś wyjście, ale 15 letnie Julki wiedzą najlepiej. Wstyd mi za was.


@KarolaG17: Slabe prowo 3/10. Moze by zadzialalo na facebooku w pisowskich grupach
  • Odpowiedz
@ytany: na to w tym nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
w podsumowaniu.

A first conclusion of this ongoing research is that the fetus in utero is almost continuously asleep and unconscious partially due to endogenous sedation. In particular, it would not consciously experience nociceptive inputs as pain.


płód w macicy jest prawie ciągle we śnie i nieprzytomny, częściowo dzięki endogennej sedacji i nie jest w stanie świadomie doświadczyć bodźców bólowych jako bólu.
  • Odpowiedz