Wpis z mikrobloga

No i jak tam wasz protest Julki? Zmieniliście już konstytucje czy poza obraźliwymi tekstami w stronę innych ludzi oraz wzrostem zachorowań nie zrobiliście dosłownie nic? Nie wiem gdzie jest wasza empatia skoro nic nie znaczy życie waszego dziecka tylko dlatego, że jest chore na Downa. Jedno czego nie rozumiem to dlaczego te protesty wspierają mężczyźni. Niestety ta wasza fałszywa tolerancja i prawa mniejszości która ukazuję się w tym, że zabijać dzieci już możecie jest śmieszna. Przez długoletnią propagandę środowisk lewicowych widać już jak zachowują się nawet mężczyźni. Jak można chodzić na jakieś śmieszne protesty które kompletnie was nie dotyczą zamiast wyjść z kolegami napić się zimnego piwka w weekend. Mężczyzni którzy chodzą na takie protesty nie mają prawa nazywać się mężczyznami bo w naszych oczach jesteście tylko zmanipulowanymi cuckami bez własnego zdania
#protest
  • 24
@Klimbert: Czyli ludzie którzy są za obroną życia poczętego, w lewicowej narracji są teraz przegrywami? XDDD
@somskia: Jeżeli wspierają jakieś śmieszne babskie protesty bo ktoś im zabronił mordować dzieci, proszę nie nazywaj ich mężczyznami. Prawdziwy mężczyzna zakazałby chodzić swojej żonie czy córce na takie protesty
@d4wid: Czyli jesteś zwolennikiem zabijania dzieci? Jeżeli tak uważasz to nie wycieraj sobie swojej lewackiej mordy frazesami o tolerancji i o uszanowaniu praw mniejszości. Twoim zdaniem kiedy się zarucha to nagle zmienia się poglądy? Nie mierz ludzi swoją miarą cucku XDD
@d4wid: A skąd wiesz, że jestem prawiczkiem? Jesteś jakimś Nostradamusem czy cyganem z kulą. Jedyne co potrafisz napisać to śmieszne wycieczki osobiste które kompletnie nie mają sprawdzenia w rzeczywistości. Rozumiem, że uważasz takie dzieci za gorsze, ale wytlumacz mi teraz jedną kwestie, czemu kiedy ja nie uważam aby chore dzieci nie miały prawa żyć tylko dlatego, że mają jakieś upośledzenia nazywasz mnie przegrywem? XDDD
@cukrowyburakatakuje: Wiem, że jesteś, bo nikt normalny, by tak nie gadał. Sam walisz populistycznym "cuckiem", gdzie szanuję religię blackpillu. Nie tylko za gorsze. Nie chciałbym być osobą, co ma urodzić niepełnosprawne dziecko albo z downem, gdzie musisz całe życie 24/7 opiekować się nim. Powinna być opcja wyboru, tak samo jak jestem ojcem i gdy kobieta godzi się urodzić niepełnosprawne dziecko, to żeby była odmowa łożenia na niego. Dlatego mówię, że pewnie
@d4wid: Jeżeli Ty nie chcesz to Twoja sprawa, ale wiedz tylko, że gardzę takimi ludźmi jak Ty. Co do zaruchania to nie wiem co to ma do rzeczy kiedy dyskutujemy o tym czy zabijanie dzieci z lekkimi wadami genetycznymi jest moralne czy nie Ty wyjeżdzasz z tekstem, że ja się nie znam i nie mogę się wypowiadać bo w Twoim mniemaniu nigdy nie poruchałem XDDD
@rafau16: A co ma wychowanie