Wpis z mikrobloga

Serio jest tak, że paru gości którzy nie śpią całą noc podbije, zniszczy mi tam pare statków i obronę, po czym będzie 10 razy wysyłać już same transportowce do mnie po surowce aż do zera? XD

Swoją drogą, pierwszy atak o 00:17 a ostatni o 06:50 XD

#mirkogame
  • 13
@Menik: na normalnym ogame sie tak robilo z pewnymi ograniczeniami regulaminowymi, ale nie pamietam dokladnie jak to lecialo, w kazdym razie nie mozna bylo #!$%@? za dlugo na jednego biedaka w ten sposob
@A_E_S_T_H_E_T_I_C: Tak, pierwszy tak długo. Kiedyś próbowałem w ogame ale znudziło mi się po dwóch dniach.

@Norskee: Przecież to jest całkowicie bez sensu żeby kogoś tak bez ograniczeń dojeżdżać, odechciewa się tylko grać
@Menik: Panie, grałem w OGame kilka lat. Mieliśmy sojusz i też zdarzały się takie najazdy.
Rzuciłem to w cholerę bo jak miałem wstawać po nocy, by wysłać flotę razem z surowcami,
gdzieś na parę godzin, żeby mnie nie okradli... A zresztą sam wiesz.

Nie pamiętam którzy byliśmy w rankingu ale bardzo wysoko. Z pewnością w pierwszej 100.
Z tym, że inni, którzy byli tylko parę miejsc wyżej byli w ciul silniejsi.
@Radysh: Dlatego podchodzę do tego na lajcie, ale po tej nocy już odechciało mi się grać. Bo właśnie myśle sobie że zaraz znów paru gości nie będzie spało całą noc żeby tylko podbijać do mnie XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Menik: to jest kwestia strategii. Zbuduj bunkier tak żeby nie opłacało się robić najazdów. Flotę jeśli masz coś co opłaca się komuś złomować puszczaj na fs (fleet save) na noc, np misja zbierania złomu z orbity na 20 procent prędkości gdzieś w układzie. Wydawaj surowce na bieżąco, jak się nie będzie opłacać cię dojeżdżać to nikt tego robić bot będzie chyba że komuś będzie zależeć bardzo ale na to są małe
@maliczek: Żeby zbudować bunkier, muszę mieć z czego. Mimo że inwestowałem dużo w eko, teraz już nie jestem w stanie nic zbudować, 3-4 osoby z top 30 są u mnie dosłownie co chwile XD co jest aż komiczne, bo chyba w ogóle nie śpią XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Menik: buduj cały czas, nie czekaj aż będziesz mieć 100k surówki tylko cały czas, cały czas, zmień nazwę planety, może nick, zobaczysz że dadzą ci spokój. Jakie masz koordynaty?